FLUVAL Filter sponge f/U2

€ 5,99
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Fluval · HA00486 · new Productdetails →
Filterspons biedt hoogwaardige vervangende mechanische filtratie voor FLUVAL U2, vangt afval en grote deeltjes op en helpt aquariumwater schoner te houden. FLUVAL Filtersvamp f/U2 is ontworpen om vuil en deeltjes efficiënt uit het water te verwijderen, ondersteunt een schonere, gezondere omgeving voor aquariumvissen, is eenvoudig te installeren en helpt de levensduur van het filtermedium te verlengen. Vervangende spons voor FLUVAL U2 Mechanische filtratie door het opvangen van grote deeltjes Helpt afval en vuil uit aquariumwater te verwijderen Eenvoudig te installeren Helpt de levensduur van filtermedia te verlengen Behoudt effectieve filtratieprestaties voor helderder water en verbeterde aquariumomstandigheden.
Vergelijk prijzen (1)
- € 5,99€ 10,98 prijs incl. verzendingLaagste totaalprijsiDEALPayPalKlarnaVisaMastercardop voorraadBezorging: uiterlijk wo 29 julDPDRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 18 jul 2026
Prijzen bijgewerkt op 18 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 5,99
- Laagste (24 dagen)
- € 5,99
- Hoogste prijs
- € 6,01
- Prijs gevolgd sinds
- 2 juli 2026
De huidige prijs van € 5,99 is het laagste punt van de afgelopen 24 dagen — een goed moment om te kopen.
Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026
Productdetails
Alle details tonenToon minder
Kenmerken
Filterspons biedt hoogwaardige vervangende mechanische filtratie voor FLUVAL U2, vangt afval en grote deeltjes op en helpt aquariumwater schoner te houden. FLUVAL Filtersvamp f/U2 is ontworpen om vuil en deeltjes efficiënt uit het water te verwijderen, ondersteunt een schonere, gezondere omgeving voor aquariumvissen, is eenvoudig te installeren en helpt de levensduur van het filtermedium te verlengen. Vervangende spons voor FLUVAL U2 Mechanische filtratie door het opvangen van grote deeltjes Helpt afval en vuil uit aquariumwater te verwijderen Eenvoudig te installeren Helpt de levensduur van filtermedia te verlengen Behoudt effectieve filtratieprestaties voor helderder water en verbeterde aquariumomstandigheden.
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
18 juli 2026
De huidige € 5,99 bij Proshop NL is in lijn met de € 5,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost FLUVAL Filter sponge f/U2?
FLUVAL Filter sponge f/U2 kost op dit moment € 5,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is FLUVAL Filter sponge f/U2 het goedkoopst?
FLUVAL Filter sponge f/U2 is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 5,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 5,99 is het laagste punt van de afgelopen 24 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is FLUVAL Filter sponge f/U2 op voorraad?
Ja, FLUVAL Filter sponge f/U2 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt FLUVAL Filter sponge f/U2 geleverd?
De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze FLUVAL Filter sponge f/U2.
