Products.ai

RELAXED FIT TRUNK 3PK

  • RELAXED FIT TRUNK 3PK
  • RELAXED FIT TRUNK 3PK

Productoverzicht: Calvin Klein Underwear · 0340750-4 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 35,99
Hoogste
€ 35,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:
  • € 35,99
    € 42,98 prijs incl. verzending
    Laagste totaalprijs
    American ExpressApple PayPayPalVisaiDEAL
    op voorraad
    Bezorging: uiterlijk do 30 jul
    DHL
    Retour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 35,99
Laagste (51 dagen)
€ 35,99
Hoogste prijs
€ 35,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 35,99 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 35,99
Laagste
€ 35,99
Hoogste
€ 35,99
Gemiddeld
€ 35,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model0340750-4
EAN00428641
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieOndergoed
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 35,99

Kenmerken

De Calvin Klein ICON Boxer Briefs 3-Pack zijn een iconische ondergoedstijl met ademend comfort gemaakt van rekbaar katoen. Naadloze taillebanden met logo zorgen voor een perfecte pasvorm en comfortabel dragen, de hele dag lang. - 3-pack - Katoen-elastaanmix - Sneldrogende, vochtafvoerende stof - Naadloze Calvin Klein Infinity Bond tailleband

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 35,99 bij BSTN NL is in lijn met de € 35,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. BSTN NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost RELAXED FIT TRUNK 3PK?

RELAXED FIT TRUNK 3PK kost op dit moment € 35,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is RELAXED FIT TRUNK 3PK het goedkoopst?

RELAXED FIT TRUNK 3PK is op dit moment verkrijgbaar bij BSTN voor € 35,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 35,99 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is RELAXED FIT TRUNK 3PK op voorraad?

Ja, RELAXED FIT TRUNK 3PK is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt RELAXED FIT TRUNK 3PK geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (BSTN). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze RELAXED FIT TRUNK 3PK.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product