Products.ai

Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf

  • Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf
  • Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf

€ 10,39 – € 96,54

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: NGK · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 10,08
Hoogste
€ 10,39
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 10,39
Laagste (27 dagen)
€ 10,08
Hoogste prijs
€ 10,39
Prijs gevolgd sinds
5 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 10,39. Het laagste punt in de afgelopen 27 dagen was € 10,08, het hoogste € 10,39.

Huidige prijs
€ 10,39
Laagste
€ 10,08
Hoogste
€ 10,39
Gemiddeld
€ 10,37
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 5 juli 2026

Productdetails

Identificatie
MerkNGK
EAN087295076545
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 10,39 – € 96,54

Kenmerken

Bougie: Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Ontstoring, 5kOhm, Met flenszitting. Bougiestekker: Raam SAE aansluiting. Buitendraad [mm]: 14,0. Fabrikant: NGK. Fabrikant nr.: 7654. Index: NGK7654. Schroefdraad lengte [mm]: 26,5. Sleutelwijdte: 16 mm. Vonklengte [mm]: 3,5. elektrodenabstand: 1,1.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 10,39 bij Motointegrator.nl ligt onder de € 53,47 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 10,08, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Motointegrator.nl duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 43,08 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 10,08 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf?

De prijs van Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf ligt op dit moment tussen € 10,39 en € 96,54, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf het goedkoopst?

Op dit moment is Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf het goedkoopst bij Motointegrator.nl, met een totaalprijs van € 20,38 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 10,39. In de afgelopen 27 dagen was het laagste punt € 10,08 en het hoogste € 10,39 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf op voorraad?

Ja, Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf geleverd?

De snelste winkel levert binnen 8 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Bougie d'allumage NGK pour Auto PLFR6A-11 / 7654 / Par 4 Neuf.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product