Products.ai

Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard

  • Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard
  • Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard

€ 27,99 – € 32,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Bruce Springsteen · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 21,99
Hoogste
€ 32,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 27,99
Laagste (58 dagen)
€ 21,99
Hoogste prijs
€ 32,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 27,99. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 21,99, het hoogste € 32,99.

Huidige prijs
€ 27,99
Laagste
€ 21,99
Hoogste
€ 32,99
Gemiddeld
€ 29,97
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN190758206615
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 27,99 – € 32,99

Kenmerken

LP (VINYL)  2 platen  Engels  juli 2018  Verzamelalbum. Greatest Hits is Bruce Springsteen’s eerste verzamelalbum. Het album is een collectie van Springsteen’s hit singles, populaire album tracks en 4 nieuwe tracks.Bruce Springsteen’s Greatest Hits werd uitgebracht op 27 februari 1995 en bevat 18 tracks..   Tracklist Plaat 1 1. Bruce Springsteen - Born To Run 2. Bruce Springsteen - Thunder Road 3. Bruce Springsteen - Badlands 4. Bruce Springsteen - The River 5. Bruce Springsteen - Hungry Heart 6. Bruce Springsteen - Atlantic City 7. Stevie Van Zandt & Bruce Springsteen - Dancing In The Dark 8. Bruce

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

7,2/10Goede deal

De huidige € 27,99 bij bol.com ligt onder de € 30,49 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 21,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,50 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 21,99 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard?

De prijs van Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard ligt op dit moment tussen € 27,99 en € 32,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard het goedkoopst?

Op dit moment is Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 27,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 27,99. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 21,99 en het hoogste € 32,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard op voorraad?

Ja, Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Bruce Springsteen LP - Greatest Hits - voor Geen - standaard.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product