Products.ai

Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green

  • Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green

€ 45,00 – € 49,20

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Dakine · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 37,00
Hoogste
€ 44,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 44,00
Laagste (58 dagen)
€ 37,00
Hoogste prijs
€ 44,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 44,00. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 37,00, het hoogste € 44,00.

Huidige prijs
€ 44,00
Laagste
€ 37,00
Hoogste
€ 44,00
Gemiddeld
€ 41,11
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkDakine
EAN194626505992
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 45,00 – € 49,20

Kenmerken

Of je nu met de trein door Europa reist of in een bus midden in Indonesië, deze reisportemonnee met houdt al je waardevolle spullen veilig. Met een paspoortvak, meerdere kaartsleuven, valutascheiding en een muntzakje met rits kun je alles wat je nodig hebt bij je houden.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 45,00 bij Sneakin NL is in lijn met de € 45,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 37,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Sneakin NL is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 37,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green?

De prijs van Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green ligt op dit moment tussen € 45,00 en € 49,20, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green het goedkoopst?

Op dit moment is Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 49,20 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 44,00. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 37,00 en het hoogste € 44,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green op voorraad?

Ja, Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dakine Travel Wallet Portemonnee-Utility Green.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product