Products.ai

Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart

  • Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart
  • Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart

Productoverzicht: Salomon · 734214 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 269,95
Hoogste
€ 269,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige prijs
€ 269,95
Laagste
€ 269,95
Hoogste
€ 269,95
Gemiddeld
€ 269,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model734214
EAN195751648561
Aanbod
CategorieSnowboard shop > Snowboarduitrusting > Snowboardschoenen
Winkels1
Prijsklasse€ 269,95

Kenmerken

MODERNE, LICHTGEWICHT FREESTYLE LAARZEN MET TRADITIONELE VETERS EN BOA® STR8JKT. De Salomon X Approach Lace SJ BOA® laars is een ingenieuze allround freestyle/park boot voor de moderne freestyle rider. Bij de productie wordt een speciaal Fit To Ride fabricageproces gebruikt voor een perfecte pasvorm en uitstekend comfort vanaf het begin. Het BOA® STR8JKT systeem zorgt ook voor een eersteklas hielvastheid in een compacte uitvoering.BuitenschoenIn het Fit To Ride fabricageproces verwijdert Salomon overbodige lagen, verbetert het constructieproces en werkt met materialen van hoge kwaliteit. Dit maakt de boots 10 % lichter en compacter, met een duurzame pasvorm en een medium flex. De Feather buitenzool is een lichtgewicht EVA en rubber buitenzool voor comfortabele grip en soepele landingen.BinnenschoenDe comfort voering omhult je voet met zacht materiaal voor onmiddellijk en langdurig comfort. Het heeft een easy-glide patch en Utralon schuim van meerdere lagen. Voor extra comfort en maximale steun hebben alle op maat gemaakte voeringen warm vormbaar schuim dat strategisch geplaatst is op de gevoelige plaatsen van de voet, het scheenbeen, de enkel en de hiel. Het Ortholite C2 voetbed heeft een high-density base en memory foam wat je voeten ondersteunt en beschermt.VetersysteemHet traditionele vetersysteem is en blijft een van de beste en meest betrouwbare vetersystemen voor snowboardschoenen. Veel riders blijven vertrouwen op de klassieke vetersluiting en waarderen het gemakkelijke uitwisselen als de veters breken. STR8JKT is een extra Boa®-vetersluiting in het hielgebied, voor de beste grip in de schoen en optimaal comfort.EigenschappenTraditionele vetersluiting met BOA®-STR8JKTFit to Ride fabricageprocesComfortabele voeringCustom fitOrtholite C2 voetbedVeren buitenzool met Contagrip® gemaakt van 20% gerecycled materiaalHiel Grip

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 269,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 269,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart?

Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart kost op dit moment € 269,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart het goedkoopst?

Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart is op dit moment verkrijgbaar bij Blue Tomato voor € 269,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart op voorraad?

Ja, Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Salomon X Approach Lace SJ BOA 2026 Snowboard Schoenen zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product