Products.ai

Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml

  • Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml
  • Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml

Productoverzicht: Revlon · 0309970275853 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 18,88
Hoogste
€ 25,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 13 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 13 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 25,00
Laagste (24 dagen)
€ 18,88
Hoogste prijs
€ 25,00
Prijs gevolgd sinds
7 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 25,00. Het laagste punt in de afgelopen 24 dagen was € 18,88, het hoogste € 25,00.

Huidige prijs
€ 25,00
Laagste
€ 18,88
Hoogste
€ 25,00
Gemiddeld
€ 20,67
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 7 juli 2026

Productdetails

Identificatie
MerkRevlon
Model0309970275853
EAN309970275853
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 25,00

Kenmerken

Revlon Glimmer Brightening Concealer: verheldert, corrigeert en transformeert je uitstraling. De nieuwste Glimmer Brightening Concealer van Revlon is meer dan zomaar camouflage, het fungeert als een hybride verzorging die kleurcorrectie combineert met een krachtige helderende werking. Ontworpen om veel meer te bieden dan dekking alleen: hij verzacht direct de zichtbaarheid van fijne lijntjes en egaliseert de huidskleur, waardoor de huid er dag na dag zichtbaar gladder, uitgeruster en stralender uitziet. Belangrijkste voordelen - Directe frisheid rondom de ogen: reflecterende deeltjes geven de ogen een opgefriste look en verminderen donkere kringen meteen. - Voelt als een tweede huid: extreem lichte, comfortabele formule beweegt mee met gezichtsuitdrukkingen en trekt niet in rimpels of poriën. - Langdurig en hydraterend: houdt de hele dag lang een natuurlijke, vlekkeloze finish en zorgt dat de tere huid rond de ogen gehydrateerd en comfortabel blijft. - Vermoeidheidsreductie bij regelmatig gebruik: na verloop van tijd egaliseert de huidtextuur en helpt het de vorming van nieuwe expressielijnen voorkomen. Belangrijkste ingrediënten De werking van Glimmer komt voort uit een combinatie van actieve bestanddelen die zowel verzorgen als verfraaien: - Vitamine C: een krachtige antioxidant die de teint egaliseert en de natuurlijke glans versterkt. - Cafeïne: staat bekend om zijn de-puffing effecten en helpt de zichtbaarheid van wallen en donkere kringen te verminderen. - Stevioside: draagt bij aan een soepelere, veerkrachtigere huid en vermindert de zichtbaarheid van fijne lijntjes. Gebruiksaanwijzing Voor professionele resultaten en een elevate teint: - Correctie: breng een kleine hoeveelheid aan op donkere kringen of oneffenheden en werk dit uit met je vingertoppen, een spons of een kwast voor een egale dekking. - Oplichten: voor een direct liftend effect, breng het aan op de hoogste punten van het gezicht (jukbeenderen, wenkbrauwbot, cupidoboog, neusbrug en het midden van de kin). - Personaliseer: gebruik corrigende tinten om oneffenheden te neutraliseren en oplichtende tinten om strategische lichtpunten te creëren. Aanvullende informatie Verkrijgbaar in verschillende tinten, ontworpen om aan uiteenlopende behoeften te voldoen: van correctietinten die donkere tinten neutraliseren tot lichtgevende tinten die naadloos met de huid versmelten zonder een maskerachtig effect. Het is de ideale partner voor wie een frisse, jeugdige look zoekt zonder zwaar aan te voelen. Bereik een vlekkeloze, gehydrateerde en stralende huid met het betrouwbare Revlon-keurmerk.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

13 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 25,00 bij bol.com is in lijn met de € 25,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 18,88, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 11

Nadelen

  • Stond eerder op € 18,88 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml?

Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml kost op dit moment € 25,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml het goedkoopst?

Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 25,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 25,00. In de afgelopen 24 dagen was het laagste punt € 18,88 en het hoogste € 25,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml op voorraad?

Ja, Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Revlon Glimmer Brightening Concealer #155 18 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product