Products.ai

Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml

  • Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml
  • Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml

€ 12,29 – € 18,80

Vergelijk alle 5 winkels

Productoverzicht: Manic Panic · red · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 12,29
Hoogste
€ 17,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,29
Laagste (57 dagen)
€ 12,29
Hoogste prijs
€ 17,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 12,29 is het laagste punt van de afgelopen 57 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 12,29
Laagste
€ 12,29
Hoogste
€ 17,99
Gemiddeld
€ 15,21
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN612600110203
Uiterlijk & staat
Kleurred
Staatnew
Aanbod
Winkels5
Alle details tonen
Prijsklasse€ 12,29 – € 18,80

Kenmerken

Een intense roodtint voor een expressieve haarlook - dat is Pillarbox Red uit de High Voltage Classic lijn van Manic Panic. Deze semi-permanente haarkleuring maakt het mogelijk om individuele en levendige kleurresultaten te bereiken. De crèmige textuur is gemakkelijk aan te brengen op het haar en zorgt voor een gelijkmatige dekking. Als veganistische formule is het volledig vrij van dierlijke ingrediënten. De kleur kan direct worden aangebracht en hoeft niet te worden gemengd met een ontwikkelaar, wat het kleurproces vereenvoudigt. Het eindresultaat varieert in intensiteit en houdbaarheid, afhankelijk van de oorspronkelijke haarkleur en textuur. Voor een bijzonder heldere en levendige kleurervaring raden we aan het te gebruiken op voorgebleekt haar.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

6,8/10Goede deal

De huidige € 12,29 bij Luxplus NL ligt onder de € 13,02 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt. op dit moment is Luxplus NL duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,73 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml?

De prijs van Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml ligt op dit moment tussen € 12,29 en € 18,80, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml het goedkoopst?

Op dit moment is Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml het goedkoopst bij Luxplus, met een totaalprijs van € 12,29 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 12,29 is het laagste punt van de afgelopen 57 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml op voorraad?

Ja, Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml is op voorraad bij 5 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Manic Panic High Voltage Classic Pillarbox Rood Haarkleuring Unisex 118 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product