Products.ai

Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml

  • Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml
  • Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml

€ 15,24 – € 24,33

Vergelijk alle 5 winkels

Productoverzicht: Hollister · 0085715268037 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 12,78
Hoogste
€ 20,46
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 15,24
Laagste (29 dagen)
€ 12,78
Hoogste prijs
€ 20,46
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 15,24. Het laagste punt in de afgelopen 29 dagen was € 12,78, het hoogste € 20,46.

Huidige prijs
€ 15,24
Laagste
€ 12,78
Hoogste
€ 20,46
Gemiddeld
€ 17,28
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model0085715268037
EAN085715268037
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieParfum
Winkels5
Alle details tonen
Prijsklasse€ 15,24 – € 24,33

Kenmerken

Hollister FestivalgeurFestival Vibes is bloemig, fruitig-zoet en meisjesachtig. De nieuwe geur van het bekende modelabel Hollister werd in 2018 gelanceerd. De parfumeur is Steve DeMercado. Zijn boodschap met de eau de parfum spray is zomer, zon, muziek, plezier. Alles wat je op festivals kunt ervaren. Wat is er beter dan dansen en feesten tot in de avond in de stralende zon op de muziek van je favoriete bands? Deze sfeer, deze gedrevenheid wil je voor altijd vasthouden. Festival Vibes belichaamt dit gevoel van vrijheid, muziek en festivalplezier.Voel de beat en geniet van de bruisende sfeerDe geur maakt een statement met zijn bloemige, fruitige charme. De eau de parfum spray is koel, zorgeloos en expressief. De topnoot begint met fruitige noten van gojibessen, Italiaanse bergamot en kweepeer. Nuances van vanille-orchidee, koraalhibiscus, pioenroos en osmanthus geven de geur frisheid en het heerlijke gevoel van de eerste zwoele zomeravonden. Hollister Festival Vibes wordt afgerond met muskus, tonkaboon en kasjmierhout in de basisnoot. Zij geven deze eau de parfum spray een licht kruidig karakter dat de geur de finishing touch geeft. De roze en rooskleurige flacon van de eau de parfum spray is perfect afgestemd op de geurboodschap. De siliconen coating zorgt voor een optimale grip.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 15,24 bij Parfumdreams NL ligt onder de € 21,00 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 12,78, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Parfumdreams NL duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 5,76 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 12,78 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml?

De prijs van Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml ligt op dit moment tussen € 15,24 en € 24,33, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml het goedkoopst?

Op dit moment is Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml het goedkoopst bij Parfumdreams, met een totaalprijs van € 19,23 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 15,24. In de afgelopen 29 dagen was het laagste punt € 12,78 en het hoogste € 20,46 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml op voorraad?

Ja, Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml is op voorraad bij 5 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Hollister Festival Vibes Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product