Products.ai

Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C

  • Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C
  • Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C

Productoverzicht: Apple · MXMM2ZM/A · orange · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 34,99
Hoogste
€ 49,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 49,99
Laagste (59 dagen)
€ 34,99
Hoogste prijs
€ 49,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 49,99. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 34,99, het hoogste € 49,99.

Huidige prijs
€ 49,99
Laagste
€ 34,99
Hoogste
€ 49,99
Gemiddeld
€ 48,46
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkApple
ModelMXMM2ZM/A
EAN190199549869
Uiterlijk & staat
Kleurorange
Staatnew
Aanbod
CategorieHorlogebanden
Alle details tonen
Winkels1
Prijsklasse€ 49,99

Kenmerken

Geef jouw Apple Watch een nieuw en sportief uiterlijk met de originele Apple Sport Loop Band! Het bandje is gemaakt van nylon met een zachte afwerking. Het materiaal is rekbaar waardoor het bandje zeer comfortabel aanvoelt. Het grootste voordeel is dat het bandje heel eenvoudig om en af te doen is dankzij de ronde lus vorm en klittenbandsluiting.

Origineel Apple productOmdat dit bandje een origineel Apple product betreft, sluit het perfect op jouw Apple Watch aan. Ook is de hoge kwaliteit, waar Apple bekend om staat, in dit product gewaarborgd. Het bandje voelt comfortabel aan en is licht van gewicht.

Geweven sportbandje van hoogwaardig nylonDe Sport Loop is een lichtgewicht, geweven sportbandje van hoogwaardig nylon dat uit één stuk bestaat. De band is gemaakt van duizenden kleine lusjes, net als een badhanddoek. De lusjes zorgen ervoor dat de sportband beter kan ademen. Het materiaal is zweetbestendig, perfect tijdens intensieve workouts. De stof is namelijk speciaal ontwikkeld om snel weer op te drogen. Apple’s normale sportbandje van fluorelastomeer is weliswaar vochtbestendig en afwasbaar, maar omdat je huid volledig wordt afgesloten kun je er onder gaan zweten.

Krachtige klittenbandsluitingDe sluiting is gemaakt van klittenband en zit in vijf strips op het horlogebandje. Dat zorgt ervoor dat het bandje flexibel is, maar toch voldoende grip heeft. De klittenbandstrips zijn met hitte op de band geperst en maken deel uit van het bandje zelf. Ze zitten daardoor stevig vast en zijn ook niet zichtbaar aan de buitenkant van het bandje. Dankzij de klittenbandsluiting is het bandje ook geschikt voor smalle polsen.

Eenvoudig om- en afdoenHet bandje is heel eenvoudig om en af te doen dankzij de ronde lus vorm en klittenbandsluiting. Aan het eind van het bandje zit een verdikking, waarmee je makkelijker aan het bandje kan trekken tijdens het omdoen. De verdikking is gemaakt in dezelfde kleur als de contrasterende zijkant.

Waarom de Apple Sport Loop Band voor je Apple Watch?

* Betreft een origineel Apple product

* Gemaakt van hoogwaardig nylon

* Heeft een krachtige klittenband sluiting

* Is licht van gewicht en voelt lekker aan

* Zorgt voor een strakke uitstraling

* Inclusief 1 jaar garantie

Een strakke en sportieve uitstraling voor jouw Apple Watch? Ga dan voor de originele Apple Sport Loop Band!

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 49,99 bij Smartphonehoesjes NL - BE is in lijn met de € 49,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 34,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar Smartphonehoesjes NL - BE is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Smartphonehoesjes NL - BE, Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis

Nadelen

  • Stond eerder op € 34,99 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C?

Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C kost op dit moment € 49,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C het goedkoopst?

Op dit moment is Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C het goedkoopst bij Smartphonehoesjes, met een totaalprijs van € 49,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 49,99. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 34,99 en het hoogste € 49,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C op voorraad?

Ja, Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sport Loop band voor de Apple Watch | 38/40/41/42 mm - Vitamin C.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product