Products.ai

Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart

  • Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart

Productoverzicht: Ride · 756937 · black Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 219,95
Hoogste
€ 239,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 27 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 219,95
Laagste (56 dagen)
€ 219,95
Hoogste prijs
€ 239,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 219,95 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 219,95
Laagste
€ 219,95
Hoogste
€ 239,95
Gemiddeld
€ 238,88
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkRide
Model756937
EAN196222921800
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 219,95

Kenmerken

Progressie met stijl - de Ride Sage Boot. De Sage is ontworpen voor rijders die op zoek zijn naar comfort en progressie in een stijlvol pakket. Met medium flex, een intuïtief BOA® Fit System en de zachte Intuition™ Plush Liner biedt deze laars een veilige pasvorm, behaaglijke warmte en moeiteloze instap - ongeacht je niveau. De nieuwe Grip Lite 2.0 buitenzool met +Slime™ demping levert betrouwbare grip en een soepele, gedempte rit bij elke stap en bocht.BuitenschoenDe IN2 gRATED™ constructie houdt de Sage licht en compact. De gelede manchet verbetert de natuurlijke flex, terwijl de C.A.T. (Calf Adjustment Technology) systeem zorgt voor een aangepaste, damesspecifieke pasvorm rond de kuit. De Grip Lite 2.0 buitenzool, gemaakt van duurzaam Fusion Rubber en gecombineerd met de +Slime™ tussenzool, biedt betrouwbare tractie en schokbescherming. Warmtereflecterende folie houdt je voeten warm als de temperatuur daalt.BinnenschoenDe Intuition™ Plush Liner heeft schuim van gemiddelde dichtheid dat volledig door warmte kan worden gevormd, voor een persoonlijke pasvorm met zacht, drukvrij comfort. Interne J-Bars stabiliseren de hiel, terwijl het Lock Down™ Turbo vetersysteem de voering stevig vasthoudt. Een gestanste EVA binnenzool biedt lichtgewicht, duurzame schokdemping.VetersysteemHet BOA® Fit System met H4 Coiler™ maakt micro-instelbare fijnafstelling mogelijk. In combinatie met The Closer™ wordt de veterspanning gelijkmatig over de voorvoet verdeeld - voor een nauwkeurige en gelijkmatige pasvorm. Aan de binnenkant zorgt het Lock Down™ Turbo systeem voor een betrouwbare grip zonder dat de veters losraken. Het BOA® Fit System levert een micro-afstelbare precisiepasvorm, ontworpen om te presteren onder de zwaarste omstandigheden.Eigenschappen1:1 lasting - true half sizesJade LastIN2 gRATED™ constructieBeweegbare schachtC.A.T. Systeem - KuitaanpassingstechnologieHeat-reflective foilFusion Rubber met Grip Lite 2.0 buitenzool+Slime™ tussenzoolBOA® Fit Systeem met H4 Coiler™De Dichterbij™Intuition™ Plush binnenschoenInternal J-BarsLock Down™ Turbo binnenschoen veteringDie Cut EVA-binnenzool

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 219,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 219,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Blue Tomato NL, 3-5

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart?

Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart kost op dit moment € 219,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart het goedkoopst?

Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart is op dit moment verkrijgbaar bij Blue Tomato voor € 219,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 219,95 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart op voorraad?

Ja, Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Ride Sage 2026 Snowboard Schoenen zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product