Products.ai

Ride Agenda 2026 Snowboard patroon

  • Ride Agenda 2026 Snowboard patroon

Productoverzicht: Ride · 756927 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 349,95
Hoogste
€ 349,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 349,95
Laagste (54 dagen)
€ 349,95
Hoogste prijs
€ 349,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 349,95 is het laagste punt van de afgelopen 54 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 349,95
Laagste
€ 349,95
Hoogste
€ 349,95
Gemiddeld
€ 349,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkRide
Model756927
EAN196222939560
Aanbod
CategorieSnowboards
Winkels1
Prijsklasse€ 349,95

Kenmerken

Het perfecte board om je vaardigheden te verbeteren. De Ride Agenda is ideaal als je je paardrijden naar een hoger niveau wilt tillen. Dankzij het vergevingsgezinde Twin Standard Camber profiel biedt hij een stabiele en speelse rit, perfect om nieuwe trucs uit te proberen in het park of om poeder te rijden als de omstandigheden het toelaten. Het is een echte all-mountain all-rounder die waarde, duurzaamheid en plezier biedt.RijstijlWil je plezier hebben op de hele berg? Dit board is uitstekend voor parkrondjes, groomers en zelfs powder. Met zijn veelzijdige ontwerp is hij gemaakt om je snel en vol vertrouwen vooruit te helpen.VormDe true twin-vorm is volledig symmetrisch en biedt identieke rijkarakteristieken, of je nu op regular of switch rijdt.ProfielHet Twin Standard Camber profiel heeft een traditionele camber tussen de bindingen met rocker zones bij de nose en tail. Dit biedt een leuke, vergevingsgezinde rit terwijl je de pop en precisie van een camber behoudt.FlexDe zachte tot medium flex is speels en vergevingsgezind, maar toch stabiel genoeg om je in staat te stellen de controle te houden terwijl je leert en je grenzen verlegt.ConstructieDe Foundation™ Core maakt gebruik van tip-to-tail espenhout voor bewezen duurzaamheid en consistente flex. De geëxtrudeerde basis is sterk, gemakkelijk te onderhouden en presteert goed, zelfs zonder constant in de was te zetten. Slime Walls® bieden uitstekende schokabsorptie en duurzaamheid. Enkele impactplaten onder elk bindvlak verhogen de druksterkte en verkleinen de kans op boardbreuk. De 3D Roll-In constructie versterkt de zijkanten en beschermt de bovenlaag tegen splinteren.EigenschappenTrue Twin-vormTwin standard camber profielKwadratische SidecutGeperste baseFoundation™ KernSlime Walls®Single Impact platenBiax glasvezelRoll-in constructie voor meer stevigheid en duurzaamheid

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 349,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 349,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Ride Agenda 2026 Snowboard patroon?

Ride Agenda 2026 Snowboard patroon kost op dit moment € 349,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Ride Agenda 2026 Snowboard patroon het goedkoopst?

Ride Agenda 2026 Snowboard patroon is op dit moment verkrijgbaar bij Blue Tomato voor € 349,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 349,95 is het laagste punt van de afgelopen 54 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Ride Agenda 2026 Snowboard patroon op voorraad?

Ja, Ride Agenda 2026 Snowboard patroon is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Ride Agenda 2026 Snowboard patroon geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Ride Agenda 2026 Snowboard patroon.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product