Products.ai
  • Elastic Cuff Pants
  • Elastic Cuff Pants

Productoverzicht: Champion · 0334695-5 · grey · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 48,99
Hoogste
€ 52,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:
  • € 48,99
    € 55,98 prijs incl. verzending
    Laagste totaalprijs
    American ExpressApple PayPayPalVisaiDEAL
    op voorraad
    Bezorging: uiterlijk vr 31 jul
    DHL
    Retour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht

Gegevens van 25 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 48,99
Laagste (24 dagen)
€ 48,99
Hoogste prijs
€ 52,99
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 48,99 is het laagste punt van de afgelopen 24 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 48,99
Laagste
€ 48,99
Hoogste
€ 52,99
Gemiddeld
€ 51,32
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model0334695-5
EAN220709004
Uiterlijk & staat
Kleurgrey
Staatnew
Aanbod
CategorieLange broeken
Alle details tonen
Winkels1
Prijsklasse€ 48,99

Kenmerken

De klassieke Champion joggingbroek staat synoniem voor ongeëvenaard comfort en vakmanschap van hoge kwaliteit. Gemaakt van innovatieve reverse weave stof, voorkomt hij krimp en vervorming, terwijl de zachte geborstelde fleece voering zorgt voor behaaglijk comfort. Met elastische manchetten, praktische schuine zakken, verstelbaar trekkoord en de iconische C-logopatch zijn ze het perfecte statement van tijdloze stijl en functionaliteit. - Losse pasvorm: casual pasvorm voor maximaal comfort en stijl, speciaal ontworpen voor een losse, niet te strakke pasvorm - 400 g/m², zware omgekeerd geweven fleece stof, zacht en warm, met geborstelde binnenkant - Geborduurde C-logopatch op de linkerdij - Twee zijzakken en een opgestikte achterzak - Elastische tailleband en beenmanchetten

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 48,99 bij BSTN NL is in lijn met de € 48,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. BSTN NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Elastic Cuff Pants?

Elastic Cuff Pants kost op dit moment € 48,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Elastic Cuff Pants het goedkoopst?

Elastic Cuff Pants is op dit moment verkrijgbaar bij BSTN voor € 48,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 48,99 is het laagste punt van de afgelopen 24 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Elastic Cuff Pants op voorraad?

Ja, Elastic Cuff Pants is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Elastic Cuff Pants geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (BSTN). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Elastic Cuff Pants.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product