Products.ai
  • Slim Fit Colbert
  • Slim Fit Colbert

Productoverzicht: Verri · 2303350063168 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 176,00
Hoogste
€ 185,53
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 176,00
Laagste (60 dagen)
€ 176,00
Hoogste prijs
€ 185,53
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 176,00 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 176,00
Laagste
€ 176,00
Hoogste
€ 185,53
Gemiddeld
€ 182,67
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkVerri
Model2303350063168
EAN2303350063168
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategoriePakken
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 176,00

Kenmerken

Trek de aandacht, straal zelfvertrouwen uit en beheers je aanwezigheid. Deze blazer van wolmix biedt ongeëvenaarde stijl en verfijning. Beleef de perfecte fusie van comfort en elegantie, zodat je er op elke formele gelegenheid of op kantoor scherp uitziet. Het klassieke ontwerp met twee knopen heeft een tijdloze aantrekkingskracht. Geniet van de subtiele textuur en weving, die diepte aan je look toevoegen. De ingeknipte revers geeft een vleugje verfijning. Profiteer van de praktische klepzakken. Een garderobestuk voor de moderne man, met een slanke pasvorm. Enkel chemisch reinigen.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 176,00 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 176,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Slim Fit Colbert?

Slim Fit Colbert kost op dit moment € 176,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Slim Fit Colbert het goedkoopst?

Op dit moment is Slim Fit Colbert het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 176,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 176,00 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Slim Fit Colbert op voorraad?

Ja, Slim Fit Colbert is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Slim Fit Colbert geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Slim Fit Colbert.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product