Products.ai

Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23

  • Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23
  • Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23
  • Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23

€ 125,30 – € 179,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Parajumpers · green · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 125,30
Hoogste
€ 179,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 125,30
Laagste (59 dagen)
€ 125,30
Hoogste prijs
€ 179,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 125,30 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 125,30
Laagste
€ 125,30
Hoogste
€ 179,00
Gemiddeld
€ 151,69
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN2910068176037
Uiterlijk & staat
Kleurgreen
Staatnew
Aanbod
CategorieLange broeken
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 125,30 – € 179,00

Kenmerken

Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 Stap in de wereld van stijl en comfort met de Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23. Deze broek, uitgevoerd in een natuurlijke olijftint, straalt een ingetogen klasse uit die zowel in de stad als tijdens een ontspannen weekendje weg tot zijn recht komt. Gemaakt van hoogwaardig katoen, biedt deze joggingbroek jou een ademend en duurzaam draagcomfort dat elke dag als een zondag laat aanvoelen. De slim fit pasvorm sluit perfect aan, waardoor je telkens weer verzekerd bent van een moderne look zonder in te boeten op draagcomfort. Een elastische tailleband met trekkoord zorgt voor een perfecte en verstelbare pasvorm. De subtiele aanwezigheid van het iconische Parajumpers-logo op de zijkant voegt net dat extra vleugje stijl toe dat je outfit helemaal compleet maakt. * Kleur: Olijf * Materiaal: Katoen * Pasvorm: Slim Fit * Kenmerk: Parajumpers-logo op de zijkant * Tailleband: Elastisch met trekkoord Ervaar de perfecte balans

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

7,8/10Goede deal

De huidige € 125,30 bij Cramers van Asten NL ligt onder de € 152,15 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Cramers van Asten NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 26,85 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23?

De prijs van Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 ligt op dit moment tussen € 125,30 en € 179,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 het goedkoopst?

Op dit moment is Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 het goedkoopst bij Cramers van Asten, met een totaalprijs van € 125,30 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 125,30 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 op voorraad?

Ja, Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Parajumpers Makalu Joggings Broeken Olijf Pmpaey23.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product