Products.ai

Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032

  • Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032
  • Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032
  • Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032

€ 101,97 – € 118,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Lois · brown · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 101,97
Hoogste
€ 169,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 22 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 22 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 101,97
Laagste (58 dagen)
€ 101,97
Hoogste prijs
€ 169,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 101,97 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 101,97
Laagste
€ 101,97
Hoogste
€ 169,95
Gemiddeld
€ 139,48
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkLois
EAN2910070320046
Uiterlijk & staat
Kleurbrown
Staatnew
Aanbod
CategorieLange broeken
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 101,97 – € 118,95

Kenmerken

Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 Ontdek de elegante eenvoud van de Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032. Met zijn warme bruine tint en zachte linnen materiaal, omarmt deze jeans het beste van beide werelden: stijl en comfort. Het design is tijdloos en de wijde pasvorm biedt een ontspannen elegantie. Perfect voor elke gelegenheid, van een casual dagje uit tot een stijlvolle avond. Stel je voor: de zachte aanraking van linnen op je huid terwijl de jeans met je meebeweegt bij elke stap. Dit kledingstuk is ontworpen om je vrijheid te bieden; de wijde pasvorm laat je moeiteloos en gracieus bewegen. Kenmerken: * Bruine kleur voor een warme uitstraling * Gemaakt van hoogwaardig linnen * Effen patroon voor veelzijdigheid * Wide Fit voor comfortabele elegantie * Normale pasvorm die bij de meeste figuren past Voel je zelfverzekerd en stijlvol in deze jeans, ongeacht de gelegenheid. Het is niet zomaar een kledingstuk; het is een ervaring in comfort die zich aanpast aan jouw levensstijl.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

22 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 101,97 bij Cramers van Asten NL ligt onder de € 110,46 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Cramers van Asten NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 8,49 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032?

De prijs van Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 ligt op dit moment tussen € 101,97 en € 118,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 het goedkoopst?

Op dit moment is Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 het goedkoopst bij Cramers van Asten, met een totaalprijs van € 101,97 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 101,97 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 op voorraad?

Ja, Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Lois Marlene Jeans Bruin 2936-8032.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product