Products.ai

Off-White Coltrui Grijs

  • Off-White Coltrui Grijs
  • Off-White Coltrui Grijs

€ 495,00 – € 530,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Off-White · - · grey Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 495,00
Hoogste
€ 495,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 495,00
Laagste (56 dagen)
€ 495,00
Hoogste prijs
€ 495,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 495,00 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 495,00
Laagste
€ 495,00
Hoogste
€ 495,00
Gemiddeld
€ 495,00
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model-
EAN3002971347037
Uiterlijk & staat
Kleurgrey
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 495,00 – € 530,00

Kenmerken

Deze grijze coltrui van Off-White is het kledingstuk dat je nodig hebt om het koude weer het hoofd te bieden!Off-White logo in zwart geborduurd op de borst.Lange mouwen.Geribbelde kraag, manchetten en zoom.100% kasjmier.Made in Italy.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

6,7/10Goede deal

De huidige € 495,00 bij V&D ligt onder de € 512,50 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is V&D duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 17,50 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Off-White Coltrui Grijs?

De prijs van Off-White Coltrui Grijs ligt op dit moment tussen € 495,00 en € 530,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Off-White Coltrui Grijs het goedkoopst?

Op dit moment is Off-White Coltrui Grijs het goedkoopst bij V&D, met een totaalprijs van € 495,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 495,00 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Off-White Coltrui Grijs op voorraad?

Ja, Off-White Coltrui Grijs is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Off-White Coltrui Grijs geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Off-White Coltrui Grijs.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product