Products.ai

Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken

  • Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken
  • Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken

€ 99,57 – € 99,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Smoby · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 84,63
Hoogste
€ 99,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 25 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 99,57
Laagste (57 dagen)
€ 84,63
Hoogste prijs
€ 99,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 99,57. Het laagste punt in de afgelopen 57 dagen was € 84,63, het hoogste € 99,99.

Huidige prijs
€ 99,57
Laagste
€ 84,63
Hoogste
€ 99,99
Gemiddeld
€ 97,92
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkSmoby
EAN3032163123088
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 99,57 – € 99,99

Kenmerken

Een kleine chef-kok in spe is helemaal in z'n sas als ie in dit moderne keukentje met leuke extra's aan de slag kan! Pasta, hamburger, pannenkoek... wat is jouw lievelingsgerechtje? Het is in een handomdraai klaar!Leuk voor de kinderen én ook een plus voor de ouders: je kan dit keukentje verhogen waardoor de kinderen er extra lang mee kunnen spelen, ook als ze al een beetje groter geworden zijn!Met 'Magic Bubble'-functie: vul de kookpot met water, plaats hem op het vuur en met een druk op het knopje lijkt het water te koken! Zo cool!Gooi de pannenkoek in de lucht met het speciale hendeltje van de pan, vang 'm terug op en kijk: hij is mooi bruin gebakken! De wortel kan je in stukjes snijden met het plastic mes. En als je de hamburger met de spatel omdraait in de pan, ziet hij er ook gebakken uit! Doe koud water in de kookpot, stop er de pastastrikjes in en kijk: ze veranderen van kleur waardoor het net lijkt alsof ze gekookt zijn!Met al deze leuke extra's wordt spelen alleen maar leuker!B 115 x D 44 x H 101/109 cm.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 99,57 bij bol.com ligt onder de € 99,78 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 84,63, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,21 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 84,63 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken?

De prijs van Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken ligt op dit moment tussen € 99,57 en € 99,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken het goedkoopst?

Op dit moment is Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 99,57 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 99,57. In de afgelopen 57 dagen was het laagste punt € 84,63 en het hoogste € 99,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken op voorraad?

Ja, Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Smoby - Tefal Evolutieve Keuken - Speelgoedkeuken.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product