Products.ai

Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre

  • Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre
  • Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre

€ 29,81 – € 36,42

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Chanel · 3145891870282 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 29,81
Hoogste
€ 34,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 29,81
Laagste (59 dagen)
€ 29,81
Hoogste prijs
€ 34,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 29,81 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 29,81
Laagste
€ 29,81
Hoogste
€ 34,99
Gemiddeld
€ 30,64
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkChanel
Model3145891870282
EAN3145891870282
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieOogmake-up
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 29,81 – € 36,42

Kenmerken

Chanel STYLO Yeux Waterproof is een langdurige eyelinerpotlood dat zorgt voor een precieze afwerking en een perfect gedefinieerde look. De exclusieve formule biedt een langdurige kleur, waardoor je de hele dag een uitgebreide, intense en mooie ogen hebt. Dit potlood heeft een romige, terugtrekkende punt en een slijper, waarmee je verschillende lijntypes kunt creëren: van de dunste, natuurlijke lijnen tot de meest volumineuze en gedurfde effecten. Ondanks de uitstekende kleefkracht op het ooglid, is het gemakkelijk te verwijderen zonder irritatie van de oogzone te veroorzaken. Deze lijn biedt een breed scala aan kleuren om alle gewenste looks te realiseren: van de meest ingetogen en elegante tot de gedurfde en sensuele afwerkingen. Geschikt voor contactlensdragers en oogheelkundig getest.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 32,95 bij bol.com is in lijn met de € 32,95 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 29,81, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 29,81 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre?

De prijs van Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre ligt op dit moment tussen € 29,81 en € 36,42, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre het goedkoopst?

Op dit moment is Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 32,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 29,81 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre op voorraad?

Ja, Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre is op voorraad bij 2 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Chanel Stylo Yeux Eyepencil Waterproof #54 Rose Cuivre.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product