Products.ai

Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown

  • Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown

€ 173,75 – € 273,52

Vergelijk alle 6 winkels

Productoverzicht: Aigle · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 173,75
Hoogste
€ 215,65
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (6)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 173,75
Laagste (58 dagen)
€ 173,75
Hoogste prijs
€ 215,65
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 173,75 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 173,75
Laagste
€ 173,75
Hoogste
€ 215,65
Gemiddeld
€ 194,70
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkAigle
EAN3246576019092
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieSchoenen
Winkels6
Prijsklasse€ 173,75 – € 273,52

Kenmerken

Met zijn rubberen zool met drie dichtheden en schokabsorberende demping biedt de Parcours 2 laars comfort zodat je langer kunt lopen zonder moe te worden. Hier in een warme versie, biedt de voering comfort en geweldige isolatie. Deze robuuste, technische laarzen zijn ontworpen voor experts en boeren en zijn ideaal voor professioneel, langdurig gebruik. - Geïsoleerde Neoprene® voering- Zelfreinigende buitenzool met inkepingen: demping, stabiliteit en slijtvastheid.- Grip en houvast.- Gusset: waterdicht en verstelbaar. Gemaakt van natuurlijk rubber - Maak laarzen regelmatig schoon met schoon water of een licht sopje (PH neutraal). - Neem de laarzen af met een niet pluizige doek. - Breng een paar keer per jaar, of vaker als je je laarzen dagelijks gebruikt, een dosis Swipol aan om het rubber te behandelen en het zijn oorspronkelijke uiterlijk terug te geven. - Bewaar ze na het schoonmaken rechtop, uit de buurt van licht en warmtebronnen. - Gebruik een kleurloze polijstspons om je schoenen...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

8,5/10Slimme koop

De huidige € 173,75 bij bol.com ligt onder de € 214,91 die je bij de meeste van de 6 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

6 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 41,16 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 6
  • Gratis verzending bij bol.com, 3

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown?

De prijs van Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown ligt op dit moment tussen € 173,75 en € 273,52, vergeleken bij 6 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown het goedkoopst?

Op dit moment is Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 173,75 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 173,75 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown op voorraad?

Ja, Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown is op voorraad bij 6 van de 6 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Aigle Parcours 2 Iso | Bruin - Regenlaarzen - Maat 36 - Brown.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product