Products.ai

Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden

  • Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden

€ 29,85 – € 35,35

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Ecoiffier · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 29,32
Hoogste
€ 35,35
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 29,85
Laagste (52 dagen)
€ 29,32
Hoogste prijs
€ 35,35
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 29,85 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 29,85
Laagste
€ 29,32
Hoogste
€ 35,35
Gemiddeld
€ 30,01
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3280250013679
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieBouwsets
Winkels3
Prijsklasse€ 29,85 – € 35,35

Kenmerken

briques van verschillende maten, vormen en kleuren, waaronder 3 dieren om te bouwen: een schaap, een koe en een kuiken. Het deksel dient als speelbasis voor de constructies. Franse oorsprong gegarandeerd. Vanaf 18 maanden.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,3/10Prima keuze

De huidige € 29,85 bij Slowood Interior NL ligt onder de € 31,30 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 29,32, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Slowood Interior NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,45 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 29,32 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden?

De prijs van Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden ligt op dit moment tussen € 29,85 en € 35,35, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden het goedkoopst?

Op dit moment is Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 35,35 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 29,85 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden op voorraad?

Ja, Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Boerderijset - Abrick - ECOIFFIER - 150 stuks - Vanaf 18 maanden.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product