Products.ai

Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti

  • Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti

€ 10,54 – € 16,27

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Clairefontaine · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 10,49
Hoogste
€ 10,54
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 20 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 10,54
Laagste (55 dagen)
€ 10,49
Hoogste prijs
€ 10,54
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 10,54 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 10,54
Laagste
€ 10,49
Hoogste
€ 10,54
Gemiddeld
€ 10,50
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3329689600767
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 10,54 – € 16,27

Kenmerken

* Dit blok is perfect voor jou om uit te zoeken welk papier het beste bij je kunststijl past * Ontdek 9 verschillende soorten papier in verschillende kleuren en texturen. * Het gramsgewicht van 250gram zorgt ervoor dat deze papieren geschikt zijn voor zowel natte als droge technieken. * Het papier is bestand tegen krassen en gummen. * Dit "Paint ON" blok bevat alle bestaande Paint ON-papieren, waardoor het de perfecte pad is voor elke kunstenaar. * Inhoud: 27 vellen 250grams papier. * Zuurvrij. * PH Neutraal. * Aan de korte zijde gelijmd. * Formaat A4.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 16,27 bij bol.com is in lijn met de € 13,41 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 10,49, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 10,49 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti?

De prijs van Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti ligt op dit moment tussen € 10,54 en € 16,27, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti het goedkoopst?

Op dit moment is Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 16,27 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 10,54 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti op voorraad?

Ja, Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Mix Media Papier Clairefontaine A4 Paint On 27 vel 250gram assorti.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product