Products.ai

CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3

  • CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 essentiële ceramiden - 473ml
  • CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 essentiële ceramiden - 473ml

€ 15,49 – € 16,45

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: CeraVe · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 15,19
Hoogste
€ 16,45
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 15,49
Laagste (54 dagen)
€ 15,19
Hoogste prijs
€ 16,45
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 15,49 is het laagste punt van de afgelopen 54 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 15,49
Laagste
€ 15,19
Hoogste
€ 16,45
Gemiddeld
€ 15,52
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkCeraVe
EAN3337875905596
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels4
Prijsklasse€ 15,49 – € 16,45

Kenmerken

Een schuimende reiniger voor het lichaam en het gelaat dat ideaal is om de onzuiverheden, overtollig talg en make-up te verwijderen, maar het is belangrijk om een formule te kiezen die de beschermende huidbarrière niet aantast. Het is ook voordelig om te kiezen voor een zachte reiniger die ingrediënten bevat die bijdragen tot het behoud van de hydratatiebalans. De schuimende reinigingsgel van CeraVe bevat ceramiden, hyaluronzuur en niacinamide, die bijdragen tot het versterken van de huidbarrière, het hydrateren en verzachten van de huid. De schuimende reinigingsgel werd ontwikkeld met dermatologen om de huid te reinigen en overtollig talg te verwijderen, zonder de huid droog of trekkerig te laten aanvoelen. De formule bevat drie essentiële ceramiden, hyaluronzuur en niacinamide. Deze schuimende gel textuur is een effectieve en niet-irriterende manier om de verzorging te starten voor een normale tot vette huid.Geschikt voor normale tot vette huid, gelaat en lichaam.Verfrissende schuimende werking.Ceramiden: essentieel voor een gezonde huid, de ceramiden helpen om de huidbarrière te herstellen en te beschermen.Hyaluronzuur: hydrateert de huid.Niacinamide: versterkt de huidbarrière en verzacht de huid.Niet-comedogeen, niet-irriterend, zonder parfum en geschikt voor de gevoelige huid.Nu een handige navulling om zo nog milieubewuster te werk te gaan!IndicatieReinigingsgel voor de normale tot vette huid. GebruiksadviesBreng aan op een vochtige huid. Verdeel in cirkelvormige bewegingen over gelaat en lichaam. Spoel vervolgens af.Ingrediëntenaqua / water glycerin coco-betaine propylene glycol sodium cocoyl glycinate peg-120 methyl glucose dioleate sodium chloride acrylates copolymer citric acid capryloyl glycine caprylyl glycol sodium hydroxide niacinamide disodium edta sodium hyaluronate sodium lauroyl lactylate ceramide np phenoxyethanol ceramide ap phytosphingosine cholesterol xanthan gum carbomer ethylhexylglycerin ceramide eop

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

6,0/10Prima keuze

De huidige € 15,49 bij Luxplus NL ligt onder de € 15,69 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 15,19, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Luxplus NL duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,20 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4

Nadelen

  • Stond eerder op € 15,19 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3?

De prijs van CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 ligt op dit moment tussen € 15,49 en € 16,45, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 het goedkoopst?

Op dit moment is CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 het goedkoopst bij Luxplus, met een totaalprijs van € 15,49 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 15,49 is het laagste punt van de afgelopen 54 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 op voorraad?

Ja, CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze CeraVe Schuimende Reinigingsgel Navulling - voor normale tot vette huid - met 3.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product