Products.ai

GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml

  • GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml
  • GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml
  • GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml

€ 54,95 – € 124,22

Vergelijk alle 8 winkels

Productoverzicht: Guerlain · 3346470113534 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 50,77
Hoogste
€ 54,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (8)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 54,95
Laagste (58 dagen)
€ 50,77
Hoogste prijs
€ 54,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 54,95. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 50,77, het hoogste € 54,95.

Huidige prijs
€ 54,95
Laagste
€ 50,77
Hoogste
€ 54,95
Gemiddeld
€ 52,62
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model3346470113534
EAN3346470113534
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieParfum
Winkels8
Alle details tonen
Prijsklasse€ 54,95 – € 124,22

Kenmerken

Guerlain Damesgeuren Shalimar Eau de Parfum Guerlain Damesgeuren Shalimar Eau de Parfum is een geur die de essentie van een tijdloos liefdesverhaal vangt. Deze parfum is geïnspireerd op de romantiek tussen een keizer en een Indiase prinses, wat resulteert in een betoverende geur die de zintuigen prikkelt. Met een combinatie van frisse topnoten en warme, sensuele ondertonen, biedt Shalimar een unieke geurervaring die blijft hangen. De geur opent met een sprankelende mix van bloemige en citrusachtige noten, die de zintuigen verwennen. Het hart onthult een omhullende symfonie van iris, jasmijn en roos, wat zorgt voor een verfijnde en poederachtige textuur. De basisnoten van vanille en tonkaboon voegen een warme en zwoele dimensie toe, waardoor de geur een sensuele afsluiting krijgt die uitnodigt tot herhaaldelijk gebruik. Veelgestelde vragen Hoe ruikt deze parfum?De geur heeft een frisse opening met bloemige en citrusachtige noten, gevolgd door een warm hart van iris, jasmijn en roos, en eindigt met een zwoele basis van vanille en tonkaboon. Is deze parfum geschikt voor dagelijks gebruik?Ja, de geur is veelzijdig en kan zowel overdag als 's avonds gedragen worden voor een verfijnde uitstraling.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

7,3/10Goede deal

De huidige € 54,95 bij Parfumania.nl ligt onder de € 61,83 die je bij de meeste van de 8 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 50,77, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Parfumania.nl duidelijk de scherpste keuze.

8 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 6,88 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 8

Nadelen

  • Stond eerder op € 50,77 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml?

De prijs van GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml ligt op dit moment tussen € 54,95 en € 124,22, vergeleken bij 8 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml het goedkoopst?

Op dit moment is GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml het goedkoopst bij Parfumdreams, met een totaalprijs van € 54,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 54,95. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 50,77 en het hoogste € 54,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml op voorraad?

Ja, GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml is op voorraad bij 8 van de 8 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze GUERLAIN Shalimar Eau de Parfum Spray Damesparfum Dames 30 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product