Products.ai

GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml

  • GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml

€ 40,41 – € 47,40

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Guerlain · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 40,01
Hoogste
€ 40,50
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 40,01
Laagste (59 dagen)
€ 40,01
Hoogste prijs
€ 40,50
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 40,01 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 40,01
Laagste
€ 40,01
Hoogste
€ 40,50
Gemiddeld
€ 40,41
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3346470621848
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels4
Prijsklasse€ 40,41 – € 47,40

Kenmerken

De Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté van Guerlain is een luxe reinigingsmelk die make-up en onzuiverheden op milde wijze van de huid verwijdert. De bijzonder delicate, melkachtige textuur smelt bij het aanbrengen op de huid en verandert in een lichte emulsie. Hierdoor wordt zelfs langhoudende make-up moeiteloos opgelost, zelfs in het gebied rondom de ogen. De formule is ontworpen om de natuurlijke vochtbalans van de huid te behouden en het huidoppervlak tot in de poriën te reinigen. Als de melk na gebruik op het gezicht wordt aangebracht en vervolgens met water wordt afgespoeld, voelt de huid soepel, zacht en verfrist aan. De samenstelling met ingrediënten zoals glycerine, limnanthes alba zaadolie en sheaboter geeft een gevoel van lichtheid en comfort. Als onderdeel van de collectie Beauty Skin Cleansers is deze reinigingsmelk geschikt voor alle huidtypes. Luxueuze reinigingsmelk voor het mild verwijderen van make-up Zachte smeltende textuur die verandert in een lichte emulsie Ondersteunt het behoud van de natuurlijke vochtbalans van de huid De huid voelt soepel, zacht en verfrist aan Geschikt voor alle huidtypes

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

7,8/10Goede deal

De huidige € 40,41 bij bol.com ligt onder de € 44,70 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 40,01, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 4,29 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4
  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 40,01 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml?

De prijs van GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml ligt op dit moment tussen € 40,41 en € 47,40, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml het goedkoopst?

Op dit moment is GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 40,41 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 40,01 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml op voorraad?

Ja, GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (ICI Paris XL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze GUERLAIN Beauty Skin Cleanser Lait de Beauté Reinigingsmelk Dames 200 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product