Products.ai

Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml

  • Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml
  • Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml

€ 38,60 – € 46,70

Vergelijk alle 5 winkels

Productoverzicht: Christian Dior · 3348901250122 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 37,95
Hoogste
€ 40,48
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 27 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 37,95
Laagste (55 dagen)
€ 37,95
Hoogste prijs
€ 40,48
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 37,95 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 37,95
Laagste
€ 37,95
Hoogste
€ 40,48
Gemiddeld
€ 38,73
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model3348901250122
EAN3348901250122
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels5
Alle details tonen
Prijsklasse€ 38,60 – € 46,70

Kenmerken

Dior Herengeuren Eau Sauvage Douchegel De Dior Herengeuren Eau Sauvage Douchegel biedt een verkwikkende reiniging die de huid respecteert. Deze douchegel is subtiel geparfumeerd en zorgt voor een frisse start van de dag. Met zijn luxe formule is het een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik, perfect voor de moderne man die waarde hecht aan verzorging. Met de unieke eigenschappen van deze douchegel voelt de huid na gebruik zijdezacht aan. De verfrissende textuur reinigt effectief zonder de huid uit te drogen. Geniet van een verkwikkende ervaring die je een gevoel van luxe en frisheid geeft, elke keer dat je het gebruikt. Veelgestelde vragen Hoe ruikt deze douchegel?De douchegel heeft een subtiele, verfrissende geur die de zintuigen prikkelt. Is deze douchegel geschikt voor dagelijks gebruik?Ja, deze douchegel is ideaal voor dagelijks gebruik en verzorgt de huid op een milde manier.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 39,89 bij bol.com ligt onder de € 40,00 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 37,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,11 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5
  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 37,95 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml?

De prijs van Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml ligt op dit moment tussen € 38,60 en € 46,70, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml het goedkoopst?

Op dit moment is Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 39,89 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 37,95 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml op voorraad?

Ja, Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml is op voorraad bij 3 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (ICI Paris XL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Christian Dior Eau Sauvage Shower Gel 200 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product