Products.ai

SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml

  • SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml
  • SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml

€ 116,25 – € 124,00

Vergelijk alle 6 winkels

Productoverzicht: Sisley · 3473311932105 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 102,55
Hoogste
€ 124,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (6)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 116,25
Laagste (59 dagen)
€ 102,55
Hoogste prijs
€ 124,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 116,25. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 102,55, het hoogste € 124,00.

Huidige prijs
€ 116,25
Laagste
€ 102,55
Hoogste
€ 124,00
Gemiddeld
€ 118,05
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkSisley
Model3473311932105
EAN3473311932105
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieParfum
Winkels6
Alle details tonen
Prijsklasse€ 116,25 – € 124,00

Kenmerken

L’Eau Rêvée d’Alma Eau de Toilette van Sisley is een aromatisch kruidige geur voor vrouwen en mannen. Gelanceerd in 2023, is deze geur perfect voor de warmere seizoenen en ideaal voor overdag. Het biedt een koele en heldere combinatie van frisse kruiden, luchtige floralen en houtachtige ondertonen, wat resulteert in een verfrissende en moderne geur. De geur opent met een stralende fusie van basilicum en bergamot, opgehouden door een ijzige akkoorden en de aromatische warmte van kardemom, wat zorgt voor een levendige en stimulerende introductie. Het hart onthult een transparant bloemenboeket van watertonen, iris, jasmijn en roos, wat elegantie, zachtheid en een vleugje aquatische frisheid toevoegt. De basissettling is een soepel en aardend geheel van vetiver, cederhout en patchouli, wat een schone en langdurige finish oplevert. Ideaal voor degenen die luchtige, kruidige en verfijnde composities waarderen, is L’Eau Rêvée d’Alma een hedendaagse geur die helderheid en sereniteit oproept, verpakt in een klassiek slank ontwerp dat de verfrissende en verfijnde aard weerspiegelt. Topnoten: Basilicum, Bergamot, IJs, Kardemom. Hartnoten: Watertonen, Iris, Jasmijn, Roos. Basisnoten: Vetiver, Cederhout, Patchouli. Hoe te gebruiken: Breng het aan op de warmste punten van je lichaam, zoals de plooien van je ellebogen en polsen, om de houdbaarheid van de geur te intensiveren. Vermijd wrijven na het aanbrengen, omdat dit de houdbaarheid van de geur zal verminderen. Voor het aanbrengen op de pols, breng de geur aan na het handen wassen.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

7,3/10Goede deal

De huidige € 116,25 bij bol.com ligt onder de € 120,47 die je bij de meeste van de 6 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 102,55, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

6 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 4,22 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 6
  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 102,55 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml?

De prijs van SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml ligt op dit moment tussen € 116,25 en € 124,00, vergeleken bij 6 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml het goedkoopst?

Op dit moment is SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 116,25 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 116,25. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 102,55 en het hoogste € 124,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml op voorraad?

Ja, SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml is op voorraad bij 6 van de 6 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze SISLEY Unisex geuren Eau de Toilette Spray Damesparfum 100 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product