Products.ai

Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man

  • Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man

€ 216,16 – € 252,26

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Rossignol · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 211,92
Hoogste
€ 223,65
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 216,16
Laagste (59 dagen)
€ 211,92
Hoogste prijs
€ 223,65
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 216,16. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 211,92, het hoogste € 223,65.

Huidige prijs
€ 216,16
Laagste
€ 211,92
Hoogste
€ 223,65
Gemiddeld
€ 219,77
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3607684900847
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 216,16 – € 252,26

Kenmerken

Meer dan een eeuw van skireizen en avonturen in de bergen - en het allemaal begon in de Franse Alpen. Vier de rijke erfenis van Rossignol met de Odysseus Merino zip-up trui voor heren, een ultra-zachte laag versierd met ons iconische haanlogo en de klassieke blauw-wit-rood.Strakke pasvormSnit die de contouren van het lichaam volgt zonder overtollige stof of volume, wat zorgt voor een gepersonaliseerde look. Kan worden gedragen met een lichte laag eronderNatuurlijke comfortMerinowol is van nature ademend, duurzaam, geurresistant en reguleert de temperatuur.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 216,16 bij Sport is good NL ligt onder de € 216,27 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 211,92, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Sport is good NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,11 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 211,92 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man?

De prijs van Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man ligt op dit moment tussen € 216,16 en € 252,26, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man het goedkoopst?

Op dit moment is Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man het goedkoopst bij Sport is Good, met een totaalprijs van € 223,65 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 216,16. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 211,92 en het hoogste € 223,65 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man op voorraad?

Ja, Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Rossignol Odysseus Merino Trui Met Volledige Rits Blauw M Man.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product