Products.ai

Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen

  • Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen

€ 3,99 – € 10,18

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Clairefontaine · brown · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 3,99
Hoogste
€ 3,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 12 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 12 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,99
Laagste (59 dagen)
€ 3,99
Hoogste prijs
€ 3,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,99 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 3,99
Laagste
€ 3,99
Hoogste
€ 3,99
Gemiddeld
€ 3,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3609510041366
Uiterlijk & staat
Kleurbrown
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 3,99 – € 10,18

Kenmerken

De papier-maché spin heeft een afmeting van ca. 16 x 10 x 7 cm. Pappmaché is zeer stabiel en duurzaam. Een geweldige basis voor een verder ontwerp. Eng mooi en de juiste decoratie voor Halloween en voor vrienden van deze dieren! U kunt deze spin naar eigen wens ontwerpen. Kleur de papier-maché met knutselkleuren of plak het figuur op de spin Servetten en Décopatch papier. krijg een unieke decoratie Lengte: 16 cm Breedte: 10 cm Hoogte: 7 cm Materiaal: Papiermache

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

12 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 3,99 bij VBS-Hobby NL ligt onder de € 7,09 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is VBS-Hobby NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 3,10 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen?

De prijs van Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen ligt op dit moment tussen € 3,99 en € 10,18, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen het goedkoopst?

Op dit moment is Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 10,18 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,99 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen op voorraad?

Ja, Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Clairefontaine AP136O kunst- & knutselset voor kinderen.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product