Products.ai

DC Wide Cargo 10K Broek zwart

  • DC Wide Cargo 10K Broek zwart

Productoverzicht: DC · 751291 · black Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 199,95
Hoogste
€ 199,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 199,95
Laagste (58 dagen)
€ 199,95
Hoogste prijs
€ 199,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 199,95 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 199,95
Laagste
€ 199,95
Hoogste
€ 199,95
Gemiddeld
€ 199,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkDC
Model751291
EAN3616751197684
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 199,95

Kenmerken

DC Wide Cargo 10K - functionele snowboardbroek voor heren. De DC Wide Cargo 10K broek biedt betrouwbare bescherming en veel opbergruimte voor lange dagen op de berg. De gerecyclede buitenstof met 10K waterdichtheid en ademende coating houdt je droog, terwijl de gerecyclede taffeta voering zorgt voor comfort. Met mesh gevoerde ventilatieopeningen, interne tailleverstelling en gelede pijpen geniet je van volledige bewegingsvrijheid. Praktische zakken, een bevestigingssysteem tussen jas en broek en verstevigde details maken deze broek tot een functionele metgezel voor op de piste en in de poeder.EigenschappenWeather Defense 10K (10.000 mm, 5.000 g)Buitenstof van gerecycled polyester in platbindingShell constructie met gerecyclede taffeta voeringC0 DWR coatingKritisch getapete nadenMet mesh gevoerde ventilatie openingen in de broekspijpenJas naar broek verbindingssysteemIntern verstelbare tailleVoorgevormde broekspijpenLaarsbeschermers met DWR-coatingHandwarmende zakken met ritssluitingCargozakken met klep en klittenbandsluitingAchterzak met klittenbandsluitingZoom met lift up systeem

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 199,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 199,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Blue Tomato NL, 3-5

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost DC Wide Cargo 10K Broek zwart?

DC Wide Cargo 10K Broek zwart kost op dit moment € 199,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is DC Wide Cargo 10K Broek zwart het goedkoopst?

DC Wide Cargo 10K Broek zwart is op dit moment verkrijgbaar bij Blue Tomato voor € 199,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 199,95 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is DC Wide Cargo 10K Broek zwart op voorraad?

Ja, DC Wide Cargo 10K Broek zwart is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt DC Wide Cargo 10K Broek zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze DC Wide Cargo 10K Broek zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product