Products.ai

Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g

  • Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g

Productoverzicht: uriage · 3661434008412 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 7,45
Hoogste
€ 18,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 13 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 13 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,95
Laagste (28 dagen)
€ 7,45
Hoogste prijs
€ 18,00
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 17,95. Het laagste punt in de afgelopen 28 dagen was € 7,45, het hoogste € 18,00.

Huidige prijs
€ 17,95
Laagste
€ 7,45
Hoogste
€ 18,00
Gemiddeld
€ 16,39
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merkuriage
Model3661434008412
EAN3661434008412
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 17,95

Kenmerken

Uriage - Bariesun SPF 50+ Sun Protection Lip Balm Treatment. 4g. Uriage Bariesun Sun Protection Lip Balm Treatment SPF 50+ protects and cares for your lips against the sun’s harmful UVA and UVB rays. This nourishing lip balm is ideal for both daily use and active outdoor activities where the lips are exposed to sun, wind and dryness. The formula combines high sun protection with Uriage’s soothing thermal spring water, which moisturizes and strengthens the lips’ natural barrier. The lip balm leaves lips soft, smooth and protected, without feeling heavy or sticky. High sun protection: SPF 50+ Moisturizing and soothing with thermal spring water Protects against sun, dryness and environmental influences Light and easy to apply, practical size of 4g How to use: Apply generously to lips before sun exposure and reapply as needed, especially after eating, drinking or swimming. Uriage Bariesun Lip Balm SPF 50+ - maximum care and protection for your lips under the sun.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

13 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 17,95 bij bol.com is in lijn met de € 17,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 7,45, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 7,45 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g?

Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g kost op dit moment € 17,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g het goedkoopst?

Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 17,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 17,95. In de afgelopen 28 dagen was het laagste punt € 7,45 en het hoogste € 18,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g op voorraad?

Ja, Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Uriage Bariésun Zonnebrandcrème Stick SPF 30+ met Vitamine C - 4 g.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product