Products.ai

Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC

  • Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC

€ 11,60 – € 28,40

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Sélection CGN · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 10,46
Hoogste
€ 11,60
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 16 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 16 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 11,60
Laagste (50 dagen)
€ 10,46
Hoogste prijs
€ 11,60
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 11,60. Het laagste punt in de afgelopen 50 dagen was € 10,46, het hoogste € 11,60.

Huidige prijs
€ 11,60
Laagste
€ 10,46
Hoogste
€ 11,60
Gemiddeld
€ 10,61
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3663829041301
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 11,60 – € 28,40

Kenmerken

Ontdek onze verstelbare derailleurhaak voor aluminiumframes, speciaal ontworpen voor de mountainbikes van het merk MBK en de VTC's. Gemaakt door het gerenommeerde merk Sélection CGN Cycle, is deze derailleurhaak een onmisbaar accessoire voor liefhebbers van mountainbiking.Met precisie ontworpen, past deze derailleurhaak perfect op aluminiumframes en zorgt voor een optimale ondersteuning voor uw versnelling systeem. Het is ook zeer stevig, wat een lange levensduur en constante prestaties tijdens uw MTB-tochten garandeert.Dankzij de compatibiliteit met MBK-frames en VTC's is deze derailleurhaak ideaal voor fietsers die graag afwisselen tussen verschillende soorten fietsen. Geen zorgen meer over de compatibiliteit van uw derailleur; deze haak past op alle aluminiumframes, wat u veel flexibiliteit biedt bij het kiezen van uw fietsen.Naast functionaliteit is deze derailleurhaak ook esthetisch met zijn strakke en elegante ontwerp. Het past perfect op uw frame zonder de esthetiek van uw fi......

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

16 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 11,60 bij Velo-Store NL ligt onder de € 20,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 10,46, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 8,40 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 10,46 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC?

De prijs van Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC ligt op dit moment tussen € 11,60 en € 28,40, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC het goedkoopst?

Op dit moment is Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 11,60 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 11,60. In de afgelopen 50 dagen was het laagste punt € 10,46 en het hoogste € 11,60 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC op voorraad?

Ja, Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Adaptabele derailleur haak aluminium frame Sélection CGN Cycle MBK/VTC.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product