Products.ai

Snel te monteren bagagetas Optimiz

  • Snel te monteren bagagetas Optimiz

€ 25,42 – € 45,07

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Optimiz · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 25,42
Hoogste
€ 25,90
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 25,42
Laagste (58 dagen)
€ 25,42
Hoogste prijs
€ 25,90
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 25,42 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 25,42
Laagste
€ 25,42
Hoogste
€ 25,90
Gemiddeld
€ 25,71
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3663829060487
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieFietstassen
Winkels2
Prijsklasse€ 25,42 – € 45,07

Kenmerken

Ideaal voor stadsfietsen en forenzen.Materiaal: waterdichte 300D gelaste polyester stofBevestiging van de fietstas aan de bagagedrager: klittenband Dubbelesluiting dankzij trekkoord en clipsluitingHoofdopening van 15 liter met rugleuning en stijve bodem + 2 zijvakken van gaas + 1 vak met rits vooraan + 1 vak met rits bovenaan

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 25,42 bij Velo-Store NL ligt onder de € 35,25 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 9,83 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Snel te monteren bagagetas Optimiz?

De prijs van Snel te monteren bagagetas Optimiz ligt op dit moment tussen € 25,42 en € 45,07, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Snel te monteren bagagetas Optimiz het goedkoopst?

Op dit moment is Snel te monteren bagagetas Optimiz het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 25,42 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 25,42 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Snel te monteren bagagetas Optimiz op voorraad?

Ja, Snel te monteren bagagetas Optimiz is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Snel te monteren bagagetas Optimiz geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Snel te monteren bagagetas Optimiz.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product