Products.ai

Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin

  • Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin

€ 28,00 – € 44,50

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Hindbag · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 28,00
Hoogste
€ 35,29
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 11 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 11 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 28,00
Laagste (59 dagen)
€ 28,00
Hoogste prijs
€ 35,29
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 28,00 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 28,00
Laagste
€ 28,00
Hoogste
€ 35,29
Gemiddeld
€ 31,83
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN3665841016541
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieToilettassen
Winkels2
Prijsklasse€ 28,00 – € 44,50

Kenmerken

Etui met rits van biologisch katoen in de kleur ChocoladebruinLeon is het weekend toilettasje voor al je essentials. Eenvoudig en met een vintage uitstraling, makkelijk te hanteren dankzij het handvat. Iedere kleur heeft een bijpassende voering van biologisch katoen met blockprint patroon. Ruime keuze aan kleuren beschikbaar. Kies voor onze Chocoladebruine kleur die je laat smelten van genot.Afmetingen: L 22 x H 16 x D 8 cmVolume: 2,8L

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

11 juli 2026

8,2/10Slimme koop

De huidige € 28,00 bij Sneakin NL ligt onder de € 36,25 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Sneakin NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 8,25 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin?

De prijs van Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin ligt op dit moment tussen € 28,00 en € 44,50, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin het goedkoopst?

Op dit moment is Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin het goedkoopst bij Sneakin NL, met een totaalprijs van € 35,49 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 28,00 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin op voorraad?

Ja, Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Hindbag toilettas Leon - biologisch katoen - GOTS - Chocolade bruin.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product