Products.ai

Korte Broek TBS Mangrove

  • Korte Broek TBS Mangrove

Productoverzicht: TBS · Mangrove · green · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 31,44
Hoogste
€ 34,62
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 31,94
Laagste (58 dagen)
€ 31,44
Hoogste prijs
€ 34,62
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 31,94 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 31,94
Laagste
€ 31,44
Hoogste
€ 34,62
Gemiddeld
€ 33,43
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkTBS
ModelMangrove
EAN3666484371714
Uiterlijk & staat
Kleurgreen
Staatnew
Aanbod
Alle details tonen
Winkels1
Prijsklasse€ 36,99

Kenmerken

Deze korte mouwen polo in teak kleur heeft een praktische touch voor dagelijks gebruik. Het is geschikt voor het dagelijks leven met een verzorgde uitstraling voor het midden van het seizoen en de zomer. Om de looks te variëren, kan het gedragen worden met een chino, een spijkerbroek of een bermuda.Pasvorm: Slim fitSluiting: KnopsluitingKraag / Halssnit: PolokraagMouwen: Korte mouwen met geribde onderkantBouw: PiquéMateriaal detail: 100% Biologische katoen

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 36,99 bij Spartoo NL is in lijn met de € 36,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 31,44, dus de absolute bodem is dit niet, maar Spartoo NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Spartoo NL, 4 werkdagen

Nadelen

  • Stond eerder op € 31,44 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Korte Broek TBS Mangrove?

Korte Broek TBS Mangrove kost op dit moment € 36,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Korte Broek TBS Mangrove het goedkoopst?

Korte Broek TBS Mangrove is op dit moment verkrijgbaar bij Spartoo voor € 36,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 31,94 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Korte Broek TBS Mangrove op voorraad?

Ja, Korte Broek TBS Mangrove is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Korte Broek TBS Mangrove geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Korte Broek TBS Mangrove.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product