Products.ai

Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man

  • Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man

€ 76,00 – € 81,83

Vergelijk alle 5 winkels

Productoverzicht: Joola · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 76,00
Hoogste
€ 81,83
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 25 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 76,00
Laagste (27 dagen)
€ 76,00
Hoogste prijs
€ 81,83
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 76,00 is het laagste punt van de afgelopen 27 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 76,00
Laagste
€ 76,00
Hoogste
€ 81,83
Gemiddeld
€ 81,18
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
MerkJoola
EAN4002560984017
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieSchoenen
Winkels5
Prijsklasse€ 76,00 – € 81,83

Kenmerken

JOOLA PRO BLASTDe PRO BLAST van JOOLA is de ultieme wedstrijdschoen. De binnenzool met kussentje zorgt voor de nodige steun, terwijl de buitenzool uiterst flexibel en slipvast is. Mesh inzetstukken aan de voor- en zijkanten maken het ademend om je koel en comfortabel te houden tijdens de meest veeleisende wedstrijden. Verbeter je voetenwerk met de PRO BLAST van JOOLA!

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 76,00 bij Handball-Store NL is in lijn met de € 76,00 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt. Handball-Store NL is op dit moment een nette keuze.

5 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man?

De prijs van Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man ligt op dit moment tussen € 76,00 en € 81,83, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man het goedkoopst?

Op dit moment is Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 81,83 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 76,00 is het laagste punt van de afgelopen 27 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man op voorraad?

Ja, Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man is op voorraad bij 5 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Joola Pro Blast Indoor Sportschoenen Groen EU 37 Man.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product