Products.ai

APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm

  • APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm

Productoverzicht: APS · GF173 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 27,69
Hoogste
€ 27,69
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 27,69
Laagste (59 dagen)
€ 27,69
Hoogste prijs
€ 27,69
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 27,69 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 27,69
Laagste
€ 27,69
Hoogste
€ 27,69
Gemiddeld
€ 27,69
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkAPS
ModelGF173
EAN4004133834057
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 27,69

Kenmerken

De APS Pure vierkante melamine schaal 37cm Wit is een stijlvolle toevoeging aan een buffetdisplay, maar kan ook als servies gebruikt worden bij evenementen en bijeenkomsten. 3(h)x37(b)x37(d)cm. Kleur: wit.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 27,69 bij Nisbets NL is in lijn met de € 27,69 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Nisbets NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm?

APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm kost op dit moment € 27,69, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm het goedkoopst?

APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm is op dit moment verkrijgbaar bij Nisbets voor € 27,69. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 27,69 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm op voorraad?

Ja, APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Nisbets). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze APS Pure vierkante melamine schaal wit 37x37cm.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product