Products.ai
  • Schleich Ezel

Productoverzicht: Schleich · 13772 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 8,11
Hoogste
€ 8,25
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:
  • € 8,11
    € 13,10 prijs incl. verzending
    Laagste totaalprijs
    iDEALPayPalKlarnaVisaMastercard
    op voorraad
    Bezorging: uiterlijk wo 29 jul
    DPD
    Retour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht

Gegevens van 20 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,11
Laagste (53 dagen)
€ 8,11
Hoogste prijs
€ 8,25
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 8,11 is het laagste punt van de afgelopen 53 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 8,11
Laagste
€ 8,11
Hoogste
€ 8,25
Gemiddeld
€ 8,19
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model13772
EAN4005086137721
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 8,11

Kenmerken

The domestic donkey comes originally from the African donkey. It copes well with hot temperatures and makes little demands on its food. It is often described as stubborn and stupid when he stops for seemingly no reason at all and refuses to move on. However, the opposite is the case. Donkeys cannot run as fast as horses, so it would be senseless for them to flee in panic in a dangerous situation. They first try to consider if they are actually in danger and if so, what would be the best escape route.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 8,11 bij Proshop NL is in lijn met de € 8,11 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Schleich Ezel?

Schleich Ezel kost op dit moment € 8,11, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Schleich Ezel het goedkoopst?

Schleich Ezel is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 8,11. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 8,11 is het laagste punt van de afgelopen 53 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Schleich Ezel op voorraad?

Ja, Schleich Ezel is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Schleich Ezel geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Schleich Ezel.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product