Products.ai

Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw

  • Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw
  • Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw

€ 48,22 – € 71,50

Vergelijk alle 2 winkels
Prijsverloop
Laagste
€ 45,20
Hoogste
€ 48,22
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 1 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 48,22
Laagste (60 dagen)
€ 45,20
Hoogste prijs
€ 48,22
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 48,22. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 45,20, het hoogste € 48,22.

Huidige prijs
€ 48,22
Laagste
€ 45,20
Hoogste
€ 48,22
Gemiddeld
€ 47,78
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkDesq
EAN4007885660608
Aanbod
CategorieKeukentrapjes
Winkels2
Prijsklasse€ 48,22 – € 71,50

Kenmerken

* Mobiel opstapkrukje van breukvast kunststof. * Garandeert absolute veiligheid door middel van een rubberen ring op de bodem. * Bij belasting veren de drie wieltjes naar binnen. * Bodem Ø44,5cm top Ø29cm hoogte 42cm en gewicht 3,5kg. * Maximale belasting 150kg.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 augustus 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 71,50 bij Paagman NL is in lijn met de € 59,86 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 45,20, dus de absolute bodem is dit niet, maar Paagman NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Paagman NL, 1 day

Nadelen

  • Stond eerder op € 45,20 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw?

De prijs van Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw ligt op dit moment tussen € 48,22 en € 71,50, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw het goedkoopst?

Op dit moment is Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw het goedkoopst bij Goedkoopste-kantoorartikelen.nl, met een totaalprijs van € 57,54 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 48,22. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 45,20 en het hoogste € 48,22 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw op voorraad?

Ja, Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Paagman). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Opstapkruk Desq 420mm kunststof blauw.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product