Products.ai

400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer

  • 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer
  • 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer

€ 2,42 – € 12,50

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Vitakraft · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 2,29
Hoogste
€ 12,57
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 2,42
Laagste (59 dagen)
€ 2,29
Hoogste prijs
€ 12,57
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 2,42. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 2,29, het hoogste € 12,57.

Huidige prijs
€ 2,42
Laagste
€ 2,29
Hoogste
€ 12,57
Gemiddeld
€ 3,14
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4008239185570
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 2,42 – € 12,50

Kenmerken

Een heerlijk menu voor je dwerghamster: Vitakraft Vital Dwarf Hamster Menu biedt een uitgebalanceerde mix van heerlijke groenten, knapperige noten, zaden van hoge kwaliteit en waardevolle granen. Je dwerghamster zal dol zijn op deze smakelijke combinatie! Het volledige voer bevat dierlijke eiwitten van smakelijke garnalen, wat een ideale energiebron is. Het is ook vrij van toegevoegde suikers, kleurstoffen en conserveringsmiddelen, wat een natuurlijk dieet ondersteunt. De VITA®HERBS kruidenmix van tijm, pepermunt en kamille draagt ook bij aan het welzijn van je dwerghamster. Vitakraft Vital Dwerghamster Menu in één oogopslag: Smakelijk hoofdvoer voor dwerghamsters Dierlijk eiwit: van smakelijke garnalen, een ideale energiebron Geen toegevoegde suiker: voor een evenwichtige voeding Uitgebalanceerde mix: heerlijke groenten, knapperige noten, zaden van hoge kwaliteit waardevolle granen VITA®HERBS: geselecteerde kruidenmix van tijm, pepermunt kamille, ondersteunt het welzijn Aangepast aan de soort: met alle belangrijke voedingsstoffen, aangepast aan de behoeften van dwerghamsters Natuurlijke grondstoffen: alleen geselecteerde ingrediënten Bijzonder smaakvol: wordt goed geaccepteerd Hoge kwaliteit: bereid in Duitsland Vrij van kleurstoffen conserveermiddelen

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 2,42 bij Zooplus NL - BE ligt onder de € 7,46 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 2,29, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Zooplus NL - BE duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 5,04 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 2,29 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer?

De prijs van 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer ligt op dit moment tussen € 2,42 en € 12,50, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer het goedkoopst?

Op dit moment is 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer het goedkoopst bij Zooplus, met een totaalprijs van € 7,41 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 2,42. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 2,29 en het hoogste € 12,57 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer op voorraad?

Ja, 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze 400g Vitakraft Menu Vital Dwerghamster Klein Dierenvoer.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product