Products.ai

Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels

  • Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels

€ 8,35 – € 9,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Revell · 00114 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 8,35
Hoogste
€ 8,35
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,35
Laagste (59 dagen)
€ 8,35
Hoogste prijs
€ 8,35
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 8,35 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 8,35
Laagste
€ 8,35
Hoogste
€ 8,35
Gemiddeld
€ 8,35
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkRevell
Model00114
EAN4009803895383
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategoriePuzzels
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 8,35 – € 9,00

Kenmerken

Originally a gift from France to America, the Statue of Liberty is located on Liberty Island in New York Harbor.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 9,00 bij bol.com is in lijn met de € 8,68 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 8,35, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 8,35 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels?

De prijs van Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels ligt op dit moment tussen € 8,35 en € 9,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels het goedkoopst?

Op dit moment is Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 9,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 8,35 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels op voorraad?

Ja, Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Revell 3D Puzzle Building Kit - Statue of Liberty 3D Puzzels.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product