Products.ai

Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18

  • Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18
  • Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18

€ 9,19 – € 11,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Tampax · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 9,19
Hoogste
€ 9,19
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 9,19
Laagste (59 dagen)
€ 9,19
Hoogste prijs
€ 9,19
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 9,19 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 9,19
Laagste
€ 9,19
Hoogste
€ 9,19
Gemiddeld
€ 9,19
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkTampax
EAN4015400690252
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 9,19 – € 11,00

Kenmerken

Tampax Pearl Compak-tampons bieden je de bescherming van TAMPAX Pearl-tampons in een compacter formaat, dankzij hun intrekbare applicator. TAMPAX Pearl Compak Regular tampons zijn geschikt voor lichte tot medium menstruatie. Tampax Pearl Compak tampons zijn de beste tampons in het Tampax assortiment voor comfort, bescherming en discretie. Ze zijn geurvrij Tampax Pearl Compak tampons hebben een zachte, compacte en discrete plastic applicator met een afgeronde punt voor comfortabel inbrengen. Applicator met gemakkelijk vast te pakken greep voor gemakkelijk en comfortabel inbrengen. Met MotionFit-technologie zet Tampax Pearl Compak zachtjes uit om zich aan te passen aan uw unieke lichaamsvorm. Bovendien helpt de LeakGuard anti-lekvlecht om lekken te voorkomen voordat ze zich voordoen. Tampax Pearl Compak tampons zijn verpakt in een kleurrijk en stevig speciaal handtaszakje, gemakkelijk te openen en discreet. Tampax Pearl Compak Regular zijn de beste tampons in het Tampax-assortiment met absorptie aangepast aan regelmatige stromen. Tampax Pearl Compak tampons zijn getest onder gynaecologische controle. Daarnaast zijn ze onafhankelijk gecontroleerd door Oeko-Tex op de aanwezigheid van ongewenste stoffen. KenmerkenGetest onder gynaecologische controle. Zonder parfum en zonder kleurstoffen. Onafhankelijk getest door Oeko-Tex op aanwezigheid van ongewenste stoffen.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

6,6/10Goede deal

De huidige € 9,19 bij Pazzox NL ligt onder de € 10,10 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Pazzox NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,91 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18?

De prijs van Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18 ligt op dit moment tussen € 9,19 en € 11,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18 het goedkoopst?

Op dit moment is Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18 het goedkoopst bij Pazzox, met een totaalprijs van € 9,19 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 9,19 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18 op voorraad?

Ja, Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Tampax Pearl Compak RegularTampons Met Inbrenghuls X18.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product