Products.ai

Bajonetdrinker voor kippen 5L

  • Bajonetdrinker voor kippen 5L

€ 8,34 – € 14,13

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Kerbl · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 8,34
Hoogste
€ 8,69
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,34
Laagste (58 dagen)
€ 8,34
Hoogste prijs
€ 8,69
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 8,34 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 8,34
Laagste
€ 8,34
Hoogste
€ 8,69
Gemiddeld
€ 8,53
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKerbl
EAN4018653702055
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 8,34 – € 14,13

Kenmerken

Het kunststof drinkbakje met poten Kerbl is een onmisbaar accessoire voor alle pluimveehouders die hun dieren een goed welzijn willen geven. Speciaal ontworpen voor kuikens en kippen, biedt dit drinkbakje een praktische en functionele oplossing voor een constante aanvoer van vers en schoon water.Gemaakt van kunststof van voedselkwaliteit, voldoet dit drinkbakje aan de voedselveiligheidsnormen, waardoor de gezondheid en veiligheid van uw pluimvee gewaarborgd is. De duurzaamheid van het gebruikte kunststof zorgt voor een langdurig gebruik zonder afbreuk te doen aan de integriteit van het drinkbakje.Het schoonmaken van dit drinkbakje is kinderspel, wat het een ideale keuze maakt voor houders die een schone omgeving voor hun dieren willen behouden. Het ontwerp vergemakkelijkt de toegang tijdens het schoonmaken, zodat het drinkbakje hygiënisch blijft en vrij van resten.Met zijn goed ontworpen poten blijft het drinkbakje stevig op zijn plaats staan, waardoor omvallen wordt voorkomen en ee......

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

6,6/10Goede deal

De huidige € 8,34 bij Galop-Store NL ligt onder de € 9,11 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. op dit moment is Galop-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,77 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Bajonetdrinker voor kippen 5L?

De prijs van Bajonetdrinker voor kippen 5L ligt op dit moment tussen € 8,34 en € 14,13, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Bajonetdrinker voor kippen 5L het goedkoopst?

Op dit moment is Bajonetdrinker voor kippen 5L het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 14,13 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 8,34 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Bajonetdrinker voor kippen 5L op voorraad?

Ja, Bajonetdrinker voor kippen 5L is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Bajonetdrinker voor kippen 5L geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Bajonetdrinker voor kippen 5L.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product