Products.ai

Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast

  • Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast
  • Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast

€ 19,69 – € 30,00

Vergelijk alle 5 winkels

Productoverzicht: Dr. Hauschka · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 19,69
Hoogste
€ 19,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 19,69
Laagste (58 dagen)
€ 19,69
Hoogste prijs
€ 19,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 19,69 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 19,69
Laagste
€ 19,69
Hoogste
€ 19,99
Gemiddeld
€ 19,84
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4020829042384
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels5
Prijsklasse€ 19,69 – € 30,00

Kenmerken

De Dr. Hauschka Foundation Brush biedt een verfijnde oplossing voor het aanbrengen van vloeibare texturen voor een visueel egale teint. Dit hoogwaardige cosmetische accessoire wordt gekenmerkt door een speciaal gevormde kwastkop die plat, compact en schuin is. Dankzij deze specifieke vorm kan de foundation gericht worden opgepakt, zacht worden verdeeld en naadloos worden gemengd tot aan de randen van het gezicht. Bij de materiaalkeuze maakt de fabrikant consequent gebruik van zachte, synthetische vezels, waardoor het product volledig veganistisch blijft en geen dierlijk haar bevat. Het keukengerei heeft een elegante uitstraling met een donkerblauw, mat handvat waarop het witte logo en de groene productnaam duidelijk leesbaar zijn. De hantering kan worden aangepast door het handvat dicht bij de kop te houden voor meer precisie of verder naar achteren voor soepelere overgangen. Regelmatig reinigen met warm water en een milde waslotion bevordert de levensduur van de fijne borstelharen, die na het wassen weer in vorm moeten worden gebracht. Tot slot bevestigt het NaTrue-zegel de naleving van de gedefinieerde normen bij de productie van dit accessoire.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 19,69 bij Luxplus NL ligt onder de € 27,95 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt. op dit moment is Luxplus NL duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 8,26 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast?

De prijs van Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast ligt op dit moment tussen € 19,69 en € 30,00, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast het goedkoopst?

Op dit moment is Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast het goedkoopst bij Luxplus, met een totaalprijs van € 19,69 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 19,69 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast op voorraad?

Ja, Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast is op voorraad bij 5 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dr. Hauschka Make-up Accessoires Foundation Brush Make-up Kwast.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product