Products.ai

Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size

  • DeLOCK Adapter Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size

Productoverzicht: Delock · 62520 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 28,62
Hoogste
€ 28,62
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 1 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 28,62
Laagste (60 dagen)
€ 28,62
Hoogste prijs
€ 28,62
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 28,62 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 28,62
Laagste
€ 28,62
Hoogste
€ 28,62
Gemiddeld
€ 28,62
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkDelock
Model62520
EAN4043619625208
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 28,62

Kenmerken

Storage control, mSATA, SATA 3Gb/s, SATA 3Gb/s

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 augustus 2026

5,5/10Prima keuze

De huidige € 28,62 bij Proshop NL is in lijn met de € 28,62 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size?

Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size kost op dit moment € 28,62, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size het goedkoopst?

Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 28,62. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 28,62 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size op voorraad?

Op dit moment meldt geen van de 1 winkel die we volgen voorraad voor Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size. Voorraad wisselt snel — check de prijsvergelijking voor de actuele status.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Delock Micro Sata 16Pin -> mSata full size.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product