Products.ai

Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44

  • Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44
  • Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44

€ 340,00 – € 384,95

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Hanwag · Makra Pro Gtx · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 300,00
Hoogste
€ 342,83
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 340,00
Laagste (58 dagen)
€ 300,00
Hoogste prijs
€ 342,83
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 340,00. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 300,00, het hoogste € 342,83.

Huidige prijs
€ 340,00
Laagste
€ 300,00
Hoogste
€ 342,83
Gemiddeld
€ 326,16
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkHanwag
ModelMakra Pro Gtx
EAN4047761519651
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieSchoenen
Winkels4
Alle details tonen
Prijsklasse€ 340,00 – € 384,95

Kenmerken

De Makra Pro GTX is ideaal voor veeleisende alpine tochten met gletsjerovergangen, evenals voor makkelijkere zomerwandelingen en rotsroutes. Dit lichte en robuuste alles-in-één model heeft een waterdichte GORE-TEX membraan en duurzaam, weerbestendig Perwanger leer. Voor de lichte maar bijzonder stabiele tussenzool gebruiken we een combinatie van PU, TPU en EVA. PU in de hak voor perfecte demping – een geïntegreerde TPU cliprand voor een stevige grip – en EVA in de voorvoet voor meer precisie. De Vibram® Makra zool biedt uitstekende grip. Samen vormen ze een droomteam. Het ‘Hanwag 2 Zone Lock’ met mechanische vetersluiting verbetert de pasvorm rond de hiel. In tegenstelling tot klassieke vetersluitingen blijft de mechanische lock op zijn plaats en kan deze niet verschuiven, tenzij handmatig aangepast. De geoptimaliseerde ghilly vetersluiting is een kenmerk van de Makra-familie - het gaat door textielen lussen tot aan de teenzone. Dit zorgt voor een veilige ondersteuning rond de voorkant...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

6,2/10Prima keuze

De huidige € 340,00 bij Direct-Running NL ligt onder de € 353,50 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 300,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Direct-Running NL duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 13,50 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4

Nadelen

  • Stond eerder op € 300,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44?

De prijs van Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44 ligt op dit moment tussen € 340,00 en € 384,95, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44 het goedkoopst?

Op dit moment is Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44 het goedkoopst bij Direct Running, met een totaalprijs van € 347,49 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 340,00. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 300,00 en het hoogste € 342,83 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44 op voorraad?

Ja, Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44 is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Hanwag Makra pro GTX 100500 064055 asphalt red 44.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product