Products.ai

Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34

  • Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34

€ 179,93 – € 224,33

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Salewa · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 177,66
Hoogste
€ 216,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 179,93
Laagste (51 dagen)
€ 177,66
Hoogste prijs
€ 216,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 179,93 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 179,93
Laagste
€ 177,66
Hoogste
€ 216,00
Gemiddeld
€ 195,25
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkSalewa
EAN4053866438612
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 179,93 – € 224,33

Kenmerken

Een lichte, waterafstotende en compacte warmteUitzonderlijk licht, winddicht en waterafstotend, onze geïsoleerde donsjas met capuchon Brenta is gevuld met een heerlijk 80/20 550 cuin dons, zodat je, zodra je het aan hebt, het niet meer wilt uittrekken. Het buitenmateriaal van lichtgewicht maar duurzame matte nylon heeft een extra waterafstotende behandeling (DWR) voor meer bescherming. Aan de binnenkant is er een zachte en zijdezachte taffeta voering die een donsafstotende functie heeft.Buitenkant dik / Isolerende tussendikteJas, vernoemd naar het Breta-massief, ook bekend als de "Westelijke Dolomieten", kan alleen worden gedragen als een warme buitenjas of als een isolerende laag onder een membraanjas. Hij is ook gemakkelijk op te vouwen zodat hij in een tas past. De geïsoleerde, nette en geïntegreerde kraag biedt optimale bescherming, en de ergonomische mouwen en schouders met inzetstukken verbeteren de pasvorm. De ritssluiting aan de voorkant heeft een winddichte flap over de ......

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

7,1/10Goede deal

De huidige € 179,93 bij Trek-Expert NL ligt onder de € 197,52 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 177,66, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Trek-Expert NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 17,59 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 177,66 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34?

De prijs van Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34 ligt op dit moment tussen € 179,93 en € 224,33, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34 het goedkoopst?

Op dit moment is Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34 het goedkoopst bij Trek Expert, met een totaalprijs van € 187,42 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 179,93 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34 op voorraad?

Ja, Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34 is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Salewa Brenta - Gold - Maat Damen_EU 34.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product