Products.ai

Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior

  • Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior
  • Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior

€ 39,95 – € 44,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: adidas · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 35,95
Hoogste
€ 39,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 39,95
Laagste (55 dagen)
€ 35,95
Hoogste prijs
€ 39,95
Prijs gevolgd sinds
6 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 39,95. Het laagste punt in de afgelopen 55 dagen was € 35,95, het hoogste € 39,95.

Huidige prijs
€ 39,95
Laagste
€ 35,95
Hoogste
€ 39,95
Gemiddeld
€ 38,64
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 6 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merkadidas
EAN4058024157848
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 39,95 – € 44,95

Kenmerken

Specificaties: * Stijfheid: soepel * Kromming: AdiBow24 (vergelijkbaar met mid-bow) * Curve: 24 mm * Curve locatie: 250 mm * Grip: polyurethaan griptape * Soort veld: veld * Kleur: blauw – geel * Materiaal: 100% glasvezel

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,9/10Goede deal

De huidige € 39,95 bij Plutosport NL ligt onder de € 42,45 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 35,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Plutosport NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,50 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 35,95 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior?

De prijs van Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior ligt op dit moment tussen € 39,95 en € 44,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior het goedkoopst?

Op dit moment is Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 44,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 39,95. In de afgelopen 55 dagen was het laagste punt € 35,95 en het hoogste € 39,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior op voorraad?

Ja, Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Adidas FLX24 Compo 6 Hockeystick Junior.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product