Products.ai

Erima Six Wings Sporttasche S

  • Erima Six Wings Sporttasche S

€ 15,07 – € 19,95

Vergelijk alle 10 winkels

Productoverzicht: erima · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 14,72
Hoogste
€ 15,07
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (10)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 15,07
Laagste (51 dagen)
€ 14,72
Hoogste prijs
€ 15,07
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 15,07. Het laagste punt in de afgelopen 51 dagen was € 14,72, het hoogste € 15,07.

Huidige prijs
€ 15,07
Laagste
€ 14,72
Hoogste
€ 15,07
Gemiddeld
€ 14,78
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merkerima
EAN4062075165875
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels10
Prijsklasse€ 15,07 – € 19,95

Kenmerken

Die Erima Six Wings Sporttasche S hat folgende Eigenschaften: Diese kleine Erima Six Wings Sporttasche ist eine sehr praktische Tasche mit einem speziellen Seitenfach für nasse Kleidung oder Fußballschuhe. Spezifikationen: Fächer: ein großes Fach und zwei kleine Seitenfächer, alle mit Reißverschluss; eines der Seitenfächer ist geeignet für Schuhe und/oder nasse Kleidung und hat eine Lüftungsöffnung. Schulterriemen: langer, verstellbarer Schulterriemen und zwei feste Griffe, die miteinander verbunden werden können. Maße: 49 x 23 x 25cm (Inhalt: 28 Liter) Farbe: blau-schwarz Material: 100% Polyester

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

7,3/10Goede deal

De huidige € 15,07 bij House of Rugby - NL ligt onder de € 16,94 die je bij de meeste van de 10 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 14,72, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is House of Rugby - NL duidelijk de scherpste keuze.

10 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,87 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 10

Nadelen

  • Stond eerder op € 14,72 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Erima Six Wings Sporttasche S?

De prijs van Erima Six Wings Sporttasche S ligt op dit moment tussen € 15,07 en € 19,95, vergeleken bij 10 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Erima Six Wings Sporttasche S het goedkoopst?

Op dit moment is Erima Six Wings Sporttasche S het goedkoopst bij Foot Store, met een totaalprijs van € 16,92 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 15,07. In de afgelopen 51 dagen was het laagste punt € 14,72 en het hoogste € 15,07 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Erima Six Wings Sporttasche S op voorraad?

Ja, Erima Six Wings Sporttasche S is op voorraad bij 10 van de 10 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Erima Six Wings Sporttasche S geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Erima Six Wings Sporttasche S.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product