Products.ai

Tule midirok met geplooide structuur

  • Tule midirok met geplooide structuur
  • Tule midirok met geplooide structuur

Productoverzicht: Street One · green · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 59,99
Hoogste
€ 59,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 16 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 16 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 59,99
Laagste (58 dagen)
€ 59,99
Hoogste prijs
€ 59,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 59,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 59,99
Laagste
€ 59,99
Hoogste
€ 59,99
Gemiddeld
€ 59,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4063049444583
Uiterlijk & staat
Kleurgreen
Staatnew
Aanbod
CategorieLange rokken
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 59,99

Kenmerken

Deze geplooide tule midirok van Street One voor dames geeft je outfit een zomerse lichtheid en moderne stijl. De zacht gedrapeerde tule stof zorgt voor elegante beweging, terwijl de Stretch tailleband voor een comfortabele pasvorm zorgt. De effen rok kan op verschillende manieren worden gecombineerd. Perfect voor moderne casual stijlen met een vrouwelijke touch.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

16 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 59,99 bij Street-One NL is in lijn met de € 59,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Street-One NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Tule midirok met geplooide structuur?

Tule midirok met geplooide structuur kost op dit moment € 59,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Tule midirok met geplooide structuur het goedkoopst?

Tule midirok met geplooide structuur is op dit moment verkrijgbaar bij Street-One voor € 59,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 59,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Tule midirok met geplooide structuur op voorraad?

Ja, Tule midirok met geplooide structuur is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Tule midirok met geplooide structuur geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Street-One). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Tule midirok met geplooide structuur.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product